Opinie

  1. Małgorzata Kłonowska-Olejnik ★☆☆☆☆

    Chyba najgorsza placówka w Krakowie. Obsługa niemiła, często wystawiona kartka, że okienko nieczynne, a Pani siedzi i patrzy w komputer (w czasie pracy, NIE przerwy). Obsługa klientów powolna, więc olbrzymie kolejki. Brudno, nieład, porozrzucane druki. Tobiła 3 podejścia do wysłania listu, i NIE UDAŁO SIĘ! DRAMAT!!!

  2. Rafal ★☆☆☆☆

    Dramat. Przesyłki polecone nie dochodzą. Awiza brak. Dowiedziałem się dzisiaj od nadawcy że przesyłka wraca.

  3. Lidia T ★☆☆☆☆

    Nie jestem zadowolona, zgubił się jakiś czas temu mój list ( polecony) i zastanawiałam się przez jakiś czas czy nie wnieść skargi. Przy kolejnym problemie z paczką / listem na pewno to zrobię. Prośba jest taka, że jeśli Kurier ma napisane na paczce/ liście numer mieszkania to niech użyje domofonu ;) bo potem ja jestem w domu i widzę " odbierz paczkę " i przekierowuje mnie na pocztę. Może wam nie zależeć na opiniach - ale skargi mogą być dla was na minus więc trochę organizacji

  1. Łukasz T. Janusz ★☆☆☆☆

    przesyłka oznaczona jako dostarczona. W skrzynce brak. raklamacja po 14 dniach. jesteście chorą instytucją!!!!!! życzę zamknięcia na stałe i wszystkiego najgorszego!!!!!!!!

  2. michał głuszak ★☆☆☆☆

    Najgorsza placówka pocztowa, jaką znam. Tylko tu przydarzył mi się: brak znaczków pocztowych czy niedziałający terminal płatności. A panie obsługujące są wybitnie niemiłe. Pyskują do klientów, a jedna raz publicznie obwiniała mnie o długą kolejkę, bo "pan tyle przesyłek przynosi". Omijajcie szerokim łukiem, jeżeli możecie.

  3. Eryka Denko ★☆☆☆☆

    Kolejne awizo. Oczywiście jedyny sposób w jaki się o nim dowiedziałam to tracking online. W skrzynce pusto :) to już nie pierwszy raz. Tym razem przesyłka zagraniczna. Listonosza nigdy nie widziałam na oczy a mieszkam tu od 2 lat i pracuje z domu. Kpina

  1. Patryk Zaród ★☆☆☆☆

    Telefonu nikt nie odbiera, listonosz pracuje jak chce... ta firma juz dawno powinna zostac sprywatyzowana.

  2. Filip Ch ★☆☆☆☆

    Unikam jak mogę ale czasem się nie da. I wtedy zaczyna się szopka… za każdym razem. Nic że listonosz nie nosi przesyłek tylko wrzuca awiza. Czasem jeszcze nie daje się ich odebrać z niewiadomych przyczyn.

  3. Łukasz Bijan ★☆☆☆☆

    Państwa strona powinna informować że nie zajmujecie się dostarczaniem przesyłek, a jedynie dostarczacie Awiza i to tylko w niektórych przypadkach. Żenada list polecony z sądu nie był w ogóle awizowany - przesyłka pocztex-u również, po 7 dniach odesłana do nadawcy bez mojej jakiejkolwiek wiedzy ale za odesłanie trzeba było słono zapłacić. Ludzie mamy 21wiek telefony(nie te na korbkę które pewnie jeszcze są w tym urzędzie), email, aplikacje, a wy w 19 wieku. wróćmy do gołębi pocztowych te przynajmniej trafiały na wskazany adres !!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Królowej Jadwigi 238, Zwierzyniec, 30-218 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 124 252 110

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements