Opinie

  1. Rafał Pająk ★★★☆☆

    Miejsca nie za dużo. Moim skromnym zdaniem trochę za duża opłata jak na to że nic się tu od lat nie zmienia. 9 zł.. zdecydowanie za dużo.

  2. Aga K ★☆☆☆☆

    Wjazd na SOR wg informacji ze strony jest darmowy. Niestety dowiedziałam się o tym po fakcie a opłatę pobrano za kazda godzinę pomimo że mówiłam po co przyjechałam.

  3. Arkadiusz Tyran ★☆☆☆☆

    Cena za każdą rozpoczętą godzinę wynosi już 9zł. I jest to chora sytuacja, ponieważ nie ma tutaj żadnego "kiss and drive", czyli za podrzucenie babci pod szpital musimy płacić 9zł. Zaznaczę, że jest to PUBLICZNY SZPITAL. Skandal. Na plus miły pan kasujący za wjazd, który wydaje się rozumieć beznadziejność sytuacji.

  1. Dew Bolt ★☆☆☆☆

    8 zł płatny wjazd na parking! Nie interesuje ich że odbiera się tylko pacjenta. Byłem tam dosłownie 5 minut. Odebrałem pacjenta i wyjechałem.

  2. Maciej Ptaszek ★★★☆☆

    Duży parking ale często ciężko znaleźć miejsce do parkowania. Są tylko z rana a później to już loteria. 8 zł za godzinę. Przy szpitalu powinno być taniej

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking Płatny?

Parking Płatny znajduje się przy Osiedle Na Skarpie 66, Nowa Huta, 31-913 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking Płatny?

Do Parking Płatny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements