Opinie

  1. Adam Failla ★☆☆☆☆

    Co to ma znaczyć że nie ma toalety???? Niby pracownik stacji gdzie się załatwia?

  2. Mateusz “Shiv3R” Ślęczka ★☆☆☆☆

    Tragiczna jakość gazu. Auto przerywa przy jeździe na gazie na potęgę po zatankowaniu na tej stacji. Po wyjechaniu całego zbiornika i zatankowaniu na innej stacji przestało szarpać. Tragedia. Nie polecam tankować.

  3. Te Ka ★★★☆☆

    Nie polecam, brak toalety.

  1. Marcin S. ★★☆☆☆

    Moje subiektywne odczucia na temat jakości LPG, patrząc po zużyciu na kompie i ile normalnie auto powinno spalić przed i po zatankowaniu na tej stacji. Akurat mam porównanie bo robilem 2x tą samą trasę w podobnych warunkach. Minus 1 gwiazdka za podkrecony miernik ilości podanego gazu. Moim zdaniem pokazuje ok. 10% więcej niż faktycznie wlane. Minus 2 gwiazdki za jakość gazu. Większe spalanie i gorsze osiągi. Plus ryzyko uszkodzenia auta.

  2. Bartlomiej Bukowski ★☆☆☆☆

    Nie ma toalety

  3. Janusz S ★★★★☆

    Dobra cena paliwa

  1. Łukasz Wojtas ★★★★★

    Dobra cena paliwa. Personel zawsze uśmiechnięty i uprzejmy.

  2. Roman Poluk ★☆☆☆☆

    W dniu 15.05.2024 godz ok 18:10. Całkowicie nieodpowiednie zachowanie osoby obsługującej, Pani M... K.... Chciałem zapłacić gotówką drobną kwotę a miałem 200zl. Pani powiedziała że mam obowiązek mieć odliczona kwotę. Na moją odpowiedź że nie ma nigdzie takiego przepisu zaczęła obsługiwać kolejne osoby. Nawet nie podeszła obok do restauracji żeby coś zrobić. To osoba z restauracji podeszła i zapytała czy coś ma rozmienić. Po znalezieniu rozwiązania dzięki pomocy kolejnego klientaktory dołożył 50 groszy żeby Pani miała jak wydać Pani MK rzuciła mi resztę pieniędzy i tak samo rzuciła mi fakturę. To jest nieodpowiednie i karygodne zachowanie obsługującej. Złożyłem skargę na piśmie- zobaczę czy ktoś się że mną skontaktuje bo Pani obsługująca oczywiście nie przeprosiła za zachowanie. Omijajcie szerokim łukiem tą stację!

  3. Kwas ★☆☆☆☆

    15.02, godzina około 20:15 - stoi sobie na stacji pan z panią na papierosku. Jak się okazuje - pani to kasjerka ze stacji. Zapytana o palenie na stacji benzynowej - nie widzi problemu. Za mało razy im się spaliła ta stacja?

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Artus?

Artus znajduje się przy Edwarda Dembowskiego 38, 32-020 Wieliczka, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Artus?

Do Artus można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements