Na plus: długie czasy impulsu, czyli jest stosunkowo tanio. Kolejny plus: bardzo dobra, gęsta piana aktywna. Moim zdaniem ciśnienie podczas mycia zasadniczego mogłoby być trochę większe, bo nie domywa,chociaz nie wiem czy to pomogłoby. Czasem trzeba brud na aucie po prostu ruszyć "dotykowo" gąbką albo szczotką. Na tej myjni można użyć programu że szczotką, wtedy powinno być ok. Ja nigdy szczotki "myjniowych" nie używam, bo mam obawy o lakier. Ogólnie na duży plus.
Opinie
-
Sławomir Z ★★★★☆
-
Kamil Bartosik ★★☆☆☆
Słaba myjnia nie polecam, kilkukrotnie stojąc w kolejce, płacąc kartą awaria terminalu... Nie wspomnę już o ciągłych awariach kompresora i nie tylko. Lepiej jechać gdzieś indziej, niż natykać się na takie niespodzianki, stojąc 10/15 minut w kolejce na stanowisko. Serwis myjni na beznadziejnym poziomie.
-
Krzysztof Jakiśtam ★★★☆☆
Ogólnie myjnia ok ale jak włączam tryb do spłukiwania wodą to za każdym razem przez moment włącza się płyn w trakcie trwania programu i się traci trochę czasu na spłukanie miejsca gdzie woda poleciała z płynem. Niby dla jednego użytkownika to kilka sekund ale jak się popatrzy na skalę miesięczną i kilka tysięcy użytkowników to wyjdzie kilkadziesiąt minut. Pytanie czy to zabieg celowy? Gwiazdki odejmuje głównie za to że z 4 odkurzaczy tylko dwa były sprawne
-
Tomasz Lentowicz ★☆☆☆☆
Ta myjnia to jakaś porażka. Oprysk felg po wrzuceniu 2zł działał jakieś 3 sekundy, po czym przestał pryskać, mimo że czas upływał. Przełączanie pomiędzy myciem a płukaniem skutkuje tym, że jeszcze przez 20 sekund leci woda z pianą. Odkurzacz po przyłożeniu karty zawiesił się dwa razy, przez co straciłem 11zł bo pieniądze z konta zostały pobrane, ale się wyłączył. Końcówka odkurzacza odpada jak na załączonym zdjęciu. Rura złamana w kilku miejscach, podklejona taśmą izolacyjną. Czasy świetności już dawno ma za sobą, nikt o to nie dba.
-
Grzegorz Waśkiewicz ★☆☆☆☆
PORAŻKA!! Niestety, dałem tej myjni szanse po pol roku bo widziałem ze pojawiły się jakieś pozytywne opinie. Aktywna piana to śmiech na sali, zabarwiona na bialo woda, która nic nie robi. Mycie zasadnicze zimna wodą nie zbiera ciut starszego brudu nawet z odległości 1cm. A kolejka conajmniej jakby miała umyć za nas auto...
-
Adrian Niziołek ★★★★☆
Myjnia jak najbardziej ok, dużo stanowisk, aktywna piana, tylko ten jeden problem w postaci wiecznych kolejek jak tylko słoneczko zaświeci to nie da się samochodu umyć ;)
-
Radek Dróżdż ★☆☆☆☆
Nie dość, że o KAŻDEJ godzinie jest tu masa ludzi, wszystkie stanowiska są zajęte, to jeszcze na dodatek wyłączone z użycia jest urządzenie do prania tapicerki, a specjalnie po to tu przyjechałem. Jeśli chcesz stracić czas, to jak najbardziej polecam. W innym przypadku wybierz inną myjnie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Myjnia Bezdotykowa Tixexpress 24h Vulko?
Myjnia Bezdotykowa Tixexpress 24h Vulko znajduje się przy Czyżyny, 30-001 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Myjnia Bezdotykowa Tixexpress 24h Vulko?
Do Myjnia Bezdotykowa Tixexpress 24h Vulko można dotrzeć, korzystając z poniższego linku