Zakupy w tym sklepie to była czysta przyjemność. Pani Nikola bardzo pomocna, uprzejma i w dodatku cierpliwa. Pomogła wybrać mężowi 2 garnitury. Zakupy w miłej atmosferze bez uczucia pośpiechu. Polecam zwłaszcza niezdecydowanym.
Opinie
-
Jola Maslon ★★★★★
-
Mateusz Miernik ★★★★★
Miałem przyjemność robić zakupy w tym sklepie. Zarówno jakość asortymentu jak i obsługi sklepu stoi na bardzo wysokim poziomie. Kupiłem koszulę, pasek oraz buty i z każdej z tych rzeczy jestem bardzo zadowolony. Pomoc przy wyborze, pomiarze, skróceniu paska do spodni - wzorowa. Każda z osób z obsługi z którymi miałem kontakt była bardzo profesjonalna i pomocna. I na koniec pozdrawiam serdecznie Pana Kierownika sklepu. ;)
-
Mateusz Kwinta ★★★★★
Pełen profesjonalizm – tak w skrócie można opisać obsługę Pani Katarzyny. To absolutna „master liga”, jeśli chodzi o garnitury i dodatki. Już od wejścia potrafi stworzyć komfortową atmosferę – jest nienachalna, a jednocześnie doskonale doradza i prowadzi przez cały proces wyboru. Ma świetne oko, ogromną wiedzę o dress codzie i niesamowite wyczucie stylu. Potrafi dobrać wszystko – od garnituru, przez buty, aż po poszetkę – tak, że całość wygląda perfekcyjnie. Elegancka, sympatyczna, a przy tym zawsze profesjonalna i z klasą. Dzisiejszy zakup dwóch garniturów z pełnym zestawem dodatków to w całości jej zasługa. Tacy pracownicy to prawdziwy skarb!
-
Weronika Hamera ★★★★★
Świetny sklep z garniturami obsługa na najwyższym poziomie, a doradztwo naprawdę profesjonalne. Pani Katarzyna i Pani Nikola potrafią dobrać garnitur idealnie do sylwetki i okazji. Duży wybór fasonów oraz materiałów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno wrócę ponownie
-
Tomasz Migdał ★★★★★
Gorąco polecam ten sklep. W tym tygodniu gościłem w nim dwa razy. Pan Sebastian zaopiekował się mną z profesjonalizm. Zakupiłem dwa garnitury, 5 koszul, krawaty. Wszystko świetnej jakości. Garnitury tej marki są godne polecenia.
-
Mario Marini ★★★★★
Byłem dziś pierwszy raz w sklepie tej marki. Salon Kubenz na ul. Galicyjskiej będę wspominał bardzo miło. Garnitur i buty które tam kupiłem są bardzo wygodne i przy okazji tanie. Pani Katarzyna która z dużą cierpliwością dopasowywała mi buty i garnitur przez cały czas była bardzo miła i w sposób profesjonalny podpowiadała mi różne rozwiązania aby zaspokoić mój gust. Finalnie kupiłem więcej niż chciałem, ale jestem bardzo zadowolony. Polecam wszystkim to miejsce.
-
Lenovo IdeaPad ★★★★★
Bardzo polecam ten sklep. Pani Katarzyna z ogromnym wyczuciem pomogła mi dobrać idealny garnitur do ślubu. Profesjonalna obsługa (również pozostałych dwóch Pań w dniu 06.06.2025), duży wybór asortymentu i możliwość przeróbek krawieckich. Na pewno wrócę przy kolejnej okazji!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres KUBENZ DESIGNER – garnitury, marynarki, odzież męska?
KUBENZ DESIGNER – garnitury, marynarki, odzież męska znajduje się przy Galicyjska 10, Czyżyny, 31-586 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do KUBENZ DESIGNER – garnitury, marynarki, odzież męska?
Można skontaktować się z KUBENZ DESIGNER – garnitury, marynarki, odzież męska pod numerem +48 502 427 988
Jak można dotrzeć do KUBENZ DESIGNER – garnitury, marynarki, odzież męska?
Do KUBENZ DESIGNER – garnitury, marynarki, odzież męska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku