Opinie

  1. Edyta Ukleja ★★★★★

    Zamówiłam oryginalnego Matjasa holenderskiego w 3 kg wiaderku. Przesyłka przyszła następnego dnia i została bardzo dobrze zabezpieczona na czas transportu, m.in. wkładami chłodzącymi. Mimo że opakowanie duże, to śledzie zniknęły w tydzień, bo są rewelacyjne, zarówno bezpośrednio z wiaderka, jak też z dodatkami. Zrobiłam na swoje imieniny z cebulką w oleju i w occie jako rolmopsy - goście się zajadali. Ponownie zamówiłam porcję 1 kg - śledzie są obłędne, świeżutkie, zupełnie inny smak i konsystencja niż w marketach, nawet nie ma co porównywać. Przesyłka dotarła w drugim dniu po zamówieniu. Przed Bożym Narodzeniem zamówiłam ponownie wiaderko 3 kg, przesyłka mimo świątecznego ruchu dotarła na drugi dzień po złożonym zamówieniu. Śledzie świąteczne w niezmiennie najwyższej jakości i smaku - pycha. Polecam sklep i asortyment

  2. Piotr Bil ★☆☆☆☆

    Kolejne zakupy ale z tych nie jestem zadowolony. Kontakt po zakupie i reklamacji dot sera po piątym mailu i stwierdzeniem że to folia i po kolejnych dwóch mailach po kilku dniach odpowiedzi zwrot. Kupujesz towar premium i tylko na etapie do zapłaty jest ok potem piszesz prosisz ale zapłata natychmiast. Juz nie polecam.

  3. Piotr M. ★☆☆☆☆

    Zamówiłem zupę rybną oraz gravlax marynowany w burakach i chrzanie. W środę miałem informację, że produkty dotrą w piątek. Dotarły… w piątek za tydzień i to po e-mailu z pytaniem kiedy otrzymam jedzenie. Zupa słaba, niedoprawiona i o ile smak to kwestia gustu to nawet doprawienie niewiele tu pomogło. Co do łososia to uważam, że to zwykłe oszustwo. Ryba miała być zamarynowana w burakach i chrzanie a wygląda to jakby ktoś posmarował łososia sokiem z buraka i policzył za niego dwa razy drożej niż za zwykłego. Mam nadzieję, że firma ta zbankrutuje czym prędzej, bo sądząc po innych opiniach nie tylko ja nie jestem zadowolony z zakupu. Niestety skuszony pięknymi zdjęciami zapomniałem zapoznać się z opiniami przed zakupem. Dołączam zdjęcia z ich strony oraz to co przyszło.

  1. Wojciech Lewandowski ★☆☆☆☆

    Niestety ale kolejny raz niezbyt udana współpraca. O ile braku matjasa niemieckiego zostałem poinformowany to o zamianie łososia wędzonego już nie. Zamówiłem Gavlaxa czarnego i w sosie sojowym a doszło to co na zdjęciu. Może zatraciłem zdolność rozróżniania kolorów ale chyba żaden z nich nie jest jednak czarny. Zdecydowanie nie polecam

  2. Izabela Czarczynska ★★☆☆☆

    Nie polecam. Od początku! Na paczkę czekałam miesiąc! Kupione małże,Langustyn,raki koszt ponad 300 zł. Raki tragedia zamrożone a po rozmrożeniu okropny smród i ja wiem że to ma specyficzny zapach ale.... Langustynki po rozmrożeniu połowa zielonych no źle wyglądały 2 zostały wyrzucone. Małże około 12 otwartych i ze względu na nie daje aż 2 gwiazdki

  3. Łukasz Olej ★☆☆☆☆

    Omijać szerokim łukiem!!! Zamówiłem tuńczyka Bluefin, a dostałem kiepski kawałek Yellowfin, który w selgrosie kosztuje połowę tej ceny. Uważacie ludzi za debili? I wysyłacie inny gatunek ryby, bo się nikt nie zorientuje? W dodatku twarde ogryzki z ogona na sushi? Na dwóch pierwszych zdjęciach to co dostałem, na trzecim prawdziwy tuńczyk błękitnopłetwy.

  1. Łukasz Rafałko (Prezes) ★★☆☆☆

    Niestety zamówione Wagyu nie było zgodne ze zdjęciem oraz opisem. Na zdjęciu pokazane jest japońskie Wagyu , a przyszło nie wiadomo jakiego pochodzenia mięso . Na opakowaniu brak jakiegokolwiek opisu co to za mięso. Brak odzewu ze strony sklepu pomimo złożonej reklamacji e-mailowo.Telefon podany na stronie jest cały czas wyłączony.

  2. Unique ★★★☆☆

    Zamówiony towar był smaczny, ale tak jak ktoś wcześniej zauważył - brak informacji o pochodzeniu towaru czy dacie przydatności do spożycia. Wysyłają po prostu towar zapakowany w worek. Kolejna gwiazdka mniej za to, że pomimo informacji na stronie, że zamówienie jest pakowane z wkładem chłodzącym, wcale tak nie było. Zamówienie było w styropianowym pudełku i nic więcej, żadnych wkładów chłodzących nie było.

  3. Dawid Jaros ★★★★★

    Pierwszy raz zamówiliśmy rybną paczkę, wszystko przyszło zgodnie z terminem i zamówieniem, a matiasy są przepyszne. Polecam!!! Będziemy na pewno stałymi klientami:-)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Kapitan Konrad owoce morza, ryby?

Kapitan Konrad owoce morza, ryby znajduje się przy Gromadzka 24c, Podgórze, 30-714 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Kapitan Konrad owoce morza, ryby?

Można skontaktować się z Kapitan Konrad owoce morza, ryby pod numerem +48 506 783 746

Jak można dotrzeć do Kapitan Konrad owoce morza, ryby?

Do Kapitan Konrad owoce morza, ryby można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements