Opinie

  1. Piotr Gawryszczak ★★★★★

    Będąc w okolicy szukaliśmy jakiegoś fajnego miejsca z dobrymi opiniami i nie zawiedliśmy się. Przyjemne miejsce, przesympatyczna obsługa pizza bardzo smaczna i równie pyszne desery, sternik, tiramisu, polecam warto tu zajrzeć będąc w okolicach rynku.

  2. Bożena R. ★★★★★

    Miejsce wystrojowo nie kojarzące się z Italią, natomiast smakowo i muzycznie zdecydowanie już tak. Każde z dań, które jedliśmy pyszne. Pizza na bardzo dobrym cieście - borowiki świetnie komponowały się z resztą składników. Bardzo smaczne risotto doprawione w punkt. Bardzo miła obsługa. Napewno będąc z wizyta w Nowym Targu jeszcze tutaj wrócimy.

  3. Krzysztof Walencik ★★★★★

    Dla pani kelnerki – uśmiechniętej, radosnej, niczym ukochana ciotka Włoszka – przychodziłbym tu co tydzień. Jedzenie bardzo dobre, co prawda czekaliśmy około 30 minut, ale było warto. Wcześniej podano nam bardzo szybko drinki. Idealnie schłodzone limoncello – najlepsze, jakie piłem. Dla atmosfery i obsługi wpadniemy tu nie raz.

  1. piteks pl ★★★★★

    Wstąpiliśmy tutaj na obiad skuszeni dobrymi opiniami. Lokal zlokalizowany w samym centrum Nowego Targu. Łatwy dojazd i w okolicy parking. Powiem tak: prawdziwa włoska kuchnia. Krem pomidorowy kapitalny. Makarony doskonałe. Żony łosoś bardzo smaczny. Po dniu spędzonym na rowerach, to było wspaniałe doświadczenie. Polecam.

  2. Rafał Foryś ★★★★★

    Piszę tę opinię dla tych co nie mogą się zdecydować. Naprawdę warto odwiedzić to miejsce. 100% włoska kuchnia, przepyszna pizza, makarony i bardzo miła obsługa. To miejsce zasługuje na 5 gwiazdek.

  3. Arkadiusz Radwan ★★★★★

    Trafiliśmy z rodziną do tej restauracji przez przypadek, a dzisiaj mogę powiedzieć, że zrządzeniem losu. Była to wizyta przepełniona wspaniałymi kompozycjami włoskich smaków, w idealnych proporcjach. Przepyszny tatar z tuńczyka, kurczak w sosie krewetkowym ze szparagami i pieczonymi ziemniakami, bitki z kurczaka w sosie borowikowym z grillowanymi warzywami, pizza z tuńczykiem i czerwoną cebulą, nasz 6-latek zjadł całą porcję spaghetti bolognese. Przemiła obsługa. Zapłacić można kartą, warto przygotować gotówkę na napiwek. Na pewno tu wrócimy.

  1. Katarzyna R-Z ★★★★★

    Smaczne jedzenie, ale przede wszystkim ultra miła obsługa! Mieliśmy okazję trafić do reastauracji Vincitore w majówkę będąc w podróży z 6 rowerami. Nie było wolnego miejsca byśmy mogli usiąść i spozierać na nasze rowery ale to nie był żaden problem - dzięki uprzejmości przesympatycznej i uśmiechniętej Pani Kelnerki oraz Gosci przy dwóch stolikach - zgodzili się oni przesiąść i zwolnić dla nas dogodne miejsce. Jesteśmy im niezmiernie wdzięczni! Obsługa była bardzo życzliwa i wyrozumiała przez cały czas! Do takich miejsc warto wracać! Pizza wspaniała, a desery to prawdziwa poezja. Serdecznie polecamy!!!

  2. Slav ★★★★★

    Gdyby się dało dał bym 6 gwiazdek. Przepyszne jedzenie, cudownie podane przez bardzo miłą i profesjonalną obsługę. Byliśmy w niedziele i warto zrobić rezerwacje stolika bo było pełno i widzieliśmy że kilka osób czekało w kolejce. Gorąco polecamy i bardzo dziękujemy. Na pewno wrócimy

  3. Misiek 73 ★★★★★

    Napiszę tak. Jadłem w Polsce we włoskich restauracjach wiele razy Carbonare ale ta jest najlepsza. Zdecydowanie. Pizza też pyszna i co ważne super miła obsługa. Jeśli będzie możliwość wrócimy tu na pewno.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Vincitore Ristorante Pizza Napoletana?

Vincitore Ristorante Pizza Napoletana znajduje się przy Rynek 27, 34-400 Nowy Targ, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Vincitore Ristorante Pizza Napoletana?

Można skontaktować się z Vincitore Ristorante Pizza Napoletana pod numerem +48 515 104 508

Jak można dotrzeć do Vincitore Ristorante Pizza Napoletana?

Do Vincitore Ristorante Pizza Napoletana można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements