Patrzec na daty ! Kilka razy kupilam cos po terminie. Ogolnie ceny jak na stacji benzynowej więc zakupy tam to ostatecznoś. Redbull 8zl cieply ? Lepiej jechac na stacje doplacic 2zl i miec dwa. Codziennie sie modle jako mieszkanka zeby ten sklep upadl
Opinie
-
N Gi ★☆☆☆☆
-
K J ★☆☆☆☆
Patrzec na daty ! Kilka razy kupilam cos po terminie. Ogolnie ceny jak na stacji benzynowej więc zakupy tam to ostatecznoś. Dziwie sie ze tyle lat ten sklep tam jest
-
Daga ★☆☆☆☆
Kolejny raz natknęłam się na produkt który był po dacie spożycia ( 3 miesiące ) trzeba zwracać uwagę na daty w tym sklepie
-
Magdalena Nosal ★★★★★
Super osiedlowy sklepik, bardzo miła obsługa i duży wybór produktów .
-
Maveric xD ★★★★☆
Miejscowy sklep w którym nie brak produktów codziennego użytku od wędlin przez nabiał do środków czystości po alkohol nawet i lepszej jakosci który można kupić w lepszych marketach.
-
Tomasz ISY ★☆☆☆☆
Tragedia sklep uważajcie na daty ważności i na ekspedientkę ktora odrazu policje wzywa jak jestes bez maski nie kupować nic!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Odido?
Odido znajduje się przy Drożyska 17, Nowa Huta, 31-998 Kraków, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Odido?
Do Odido można dotrzeć, korzystając z poniższego linku