Opinie

  1. N Gi ★☆☆☆☆

    Patrzec na daty ! Kilka razy kupilam cos po terminie. Ogolnie ceny jak na stacji benzynowej więc zakupy tam to ostatecznoś. Redbull 8zl cieply ? Lepiej jechac na stacje doplacic 2zl i miec dwa. Codziennie sie modle jako mieszkanka zeby ten sklep upadl

  2. K J ★☆☆☆☆

    Patrzec na daty ! Kilka razy kupilam cos po terminie. Ogolnie ceny jak na stacji benzynowej więc zakupy tam to ostatecznoś. Dziwie sie ze tyle lat ten sklep tam jest

  3. Daga ★☆☆☆☆

    Kolejny raz natknęłam się na produkt który był po dacie spożycia ( 3 miesiące ) trzeba zwracać uwagę na daty w tym sklepie

  1. Magdalena Nosal ★★★★★

    Super osiedlowy sklepik, bardzo miła obsługa i duży wybór produktów .

  2. Maveric xD ★★★★☆

    Miejscowy sklep w którym nie brak produktów codziennego użytku od wędlin przez nabiał do środków czystości po alkohol nawet i lepszej jakosci który można kupić w lepszych marketach.

  3. Tomasz ISY ★☆☆☆☆

    Tragedia sklep uważajcie na daty ważności i na ekspedientkę ktora odrazu policje wzywa jak jestes bez maski nie kupować nic!!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Odido?

Odido znajduje się przy Drożyska 17, Nowa Huta, 31-998 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Odido?

Do Odido można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements