Opinie

  1. Danusia ★★★★★

    Bardzo dobrze zaopatrzona stacja Orlen! W sklepie wszystko jest czysto i przejrzyście poukładane – duży wybór kosmetyków i płynów samochodowych, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz stacji. Obsługa miła i pomocna, zawsze można liczyć na dobrą radę. Widać, że stacja dba o klientów i o porządek.

  2. Mikołaj Sławiński ★★★★☆

    Stacja Orlen jak już nas mogła przyzwyczaić do pewnych standardów, minus za łazienkę unisex myślę że w XXI wieku oddzielne łazienki to podstawa Przy stacji jest bankomat euronet

  3. Betry ★★★★★

    Jedna z najlepszych stacji benzynowych w Krakowie z naprawdę dobrą atmosferą. Obsługa jest zawsze miła, a stoliki czyste, można usiąść, naładować telefon i coś przekąsić. Polecam spróbować świeże croissanty z kawą i burgera halloumi.

  1. Kamil Płucienniczak ★★★★★

    Stacja paliw utrzymuje poziom. Wewnątrz i na zewnątrz jest schludnie i bardzo czysto. Obsługa jest bardzo miła, sympatyczna i rzetelna w swojej pracy. Mimo dużego ruchu kolejka również idzie sprawnie. Kanapki zamówione z witryny są bardzo smaczne i świeże. Zdecydowanie polecam!

  2. Jakub S ★★★★★

    Tankowanie oraz pobyt na stacji bardzo przyjemny , obiekt zadbany i czysty. Obsługa uprzejma , pomocna i z wysokimi standardami obsługi klienta. Na pewno wrócę, polecam!

  3. Adrian Lewiński ★★★★★

    Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze , pracownicy uprzejmi i pomocni , została mi użyczona pomoc z aplikacją z którą miałem problem. Bardzo czysta i zadbana stacja, na pewno wrócę!

  1. merkury28 ★★★★☆

    Bywam tu raczej rzadko, bo stacja nie leży na mojej codziennej trasie, ale jak już się zatrzymam, to wszystko działa jak trzeba. Obsługa jest w porządku, choć czasami mam wrażenie, że mogłoby być trochę szybciej przy kasie. Sklepik ma podstawowy asortyment, więc można coś szybko kupić w drodze. Nie miałem większych problemów z czystością czy dostępnością dystrybutorów. Ogólnie w porządku miejsce, ale niczym się specjalnie nie wyróżnia.

  2. Lena Obolentseva ★☆☆☆☆

    Pracownicy tak bardzo nie chcą pracować, że posuwają się do kłamstw – twierdzą, że piec się czyści. Tymczasem specjalnie sprawdziłam – piec był włączony i wyświetlało się menu z opcjami (niestety tylko dla pracownika, ale mam doświadczenie z obsługą tego pieca). Nawet powiedziałam wprost, że widzę, iż piec jest włączony. W nocy nie da się tutaj niczego zjeść. 06.07.2025, godz. 02:25–02:30. Nie polecam.

  3. Johnny B. ★★★★★

    Często tu tankuje, kiedy jestem w pobliżu. Bardzo miła, pomocna obsługa, a ceny paliw raczej rozsądne. Mają LPG i ładowrkę elektryczną. Niestety stacja jest dość mała, więc gdyby ktoś planował dłuższy postój na odpoczynek w podróży to może być ciężko o miejsce do zatrzymania się.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Kamienna 18, Stare Miasto, 31-403 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 560 494

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements