Opinie

  1. Miłosz Ratajczak ★★★★★

    spełnia standardy sieci – czysto, schludnie i dobrze zorganizowana. Obsługa sprawna i pomocna, a tankowanie odbywa się bez stresu. Dobre miejsce na szybki postój w trasie, żeby zatankować, zrobić drobne zakupy i kontynuować podróż. Zdecydowanie warto tu wpaść, jeśli zależy Ci na wygodnym i bezproblemowym serwisie.

  2. Edyta S ★★★★★

    POLECAM BARDZO! Z uwagi na przemiłą obsługę, pomocną, zainteresowaną i rzeczową. Jak trzeba to zatankują (np. gaz tankuję tam regularnie). Jest punkt pomiaru ciśnienia w oponach (za darmo). Jeśli ktoś zgłodnieje, to zawsze jest duży wybór ciepłych przekąsek, świerze! Co nie zawsze jest standardem. Kawa jest zawsze dobrą tutaj opcją. Duży plus tego miejsca to ludzie z obsługi. Powinni dostać nagrodę za trzymanie wysokich standardów obsługi klienta!

  3. Romek Szymonek ★☆☆☆☆

    Promocja -40 gr za litr paliwa- pracownik stacji wymaga, aby dodatkowy zakup w kwocie 5 zł. był na fakturze na firmę. No chyba ta sprawa nadaje się do UOKiK, bo nikt nie może wpływać i wymuszać co ma być na fakturze. Pomijam fakt, że pracownik, który jest "już na stacji 12 lat"- w domyśle- wszędzie był i wszystko widział ogląda na tablecie jakiś mecz w trakcie obsługi klienta- chamstwo. Jest wiele stacji w mieście, niekoniecznie trzeba się z chamem spotykać kolejny raz. A kierownictwo Orlen- po pierwsze dla pana, który wszędzie był i wszystko widział przypomnienie o kulturze osobistej, a po drugie zasady promocji nie mogą być w takiej formie.

  1. Tomasz Zawisza ★★★★★

    Bardzo miła obsługa .Pan Tomasz i Paweł zawsze uprzejmi jak i cała reszta kobiecego zespołu.

  2. Ryś S ★★★★★

    Obsługa bardzo miła. Toalety były czyste nie tak jak na większości stacji. A ceny paliwa tragedia ale to nie ich wina.

  3. Kuba Jak ★★★★★

    Edit. Dziś byłem ponownie problem zniknął. Brak działającego kompresora. Na kompresorze informacja informująca o awarii tak bardzo odbarwiona jakby problem już dawno temu wystąpił.

  1. Lukasz Kutrzeba ★★★★★

    Jedna z tańszych stacji Orlen w okolicy. Ceny paliwa 95 tańsze o kilkanaście lub kilka groszy na litrze w porównaniu do innych stacji Orlen w Krakowie. Warto tu zajechać jak się jest na zakupach w pobliskim Netto lub Biedronce.

  2. Waldemar (kompakt101) ★★★★★

    Myjka ręczna nie działa chyba z rok. Poza tym ok!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Stacja Paliw ORLEN?

Stacja Paliw ORLEN znajduje się przy Józefa Wybickiego 3E, Prądnik Biały, 31-261 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Stacja Paliw ORLEN?

Można skontaktować się z Stacja Paliw ORLEN pod numerem +48 242 564 288

Jak można dotrzeć do Stacja Paliw ORLEN?

Do Stacja Paliw ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements