Niestety ceny masakra... gorąca czekolada 40,00 gofr solo 19,00 bita śmietana do gofra 9,00 posypka do gofra 5,00 kawa z baileysem 37,00 a obsługa fatalna mam wrażenie, że wręcz obrażona na klientów... a na końcu niezły smaczek udałam się z córką lat 5 do toalety...toaleta lata 90-te, a tam trauma dla dziecka... na podłodze leżał kał... tak ludzki kał!! gdy przy płatności zwróciłam uwagę Pani kelnerce to usłyszałam, że można było nas o tym poinformować... na serio?
Opinie
-
Karolina Siska ★☆☆☆☆
-
Kasia Zdanowicz ★★★★★
Polecam, pyszne cornett i herbata zimowa, ceny niestety powalają ale tego się można było spodziewać.
-
Włodzimierz Bakuszewycz ★★★★★
Byłem tu dwa razy i nie rozumiem oburzenia wokół tej kawiarni. Jak dla mnie to przyjemne miejsce. Miłe kelnerki, ceny takie jak wszędzie na tej ulicy. Sala jest przytulna, a siedzenia miękkie, chociaż w środku było trochę błota — dobrze byłoby sprzątać przynajmniej raz na godzinę. Ogólnie wszystko mi się podobało, ale croissanty są bardzo słodkie, więc lepiej brać z owocowym nadzieniem, inaczej trudno zjeść nawet połowę.
-
Mikojajj ★☆☆☆☆
Żałuję że nie sprawdziłem opinii przed wejściem.Wiadomo lokalizacja zobowiązuje i przez to ceny są wysokie ale obsługa przy pustej sali-sam siedziałem samemu musiałem odebrać ciastko i kawę a Kelnerki a raczej napędy do tacy siedziały i bawiły się w najlepsze na telefonach. Przepraszam za określenie napędy , napęd można przyspieszyć a te Panie trzeba był uruchomić.
-
Maggie Maj ★☆☆☆☆
Będzie źle. Że czekolada Dubajska kosztuje 110zł to najmniejszy problem. Można ją kupić albo nie jak ktoś chce. Ceny wysokie a klimat jak w Prl-u, kto pamięta ten wie, kto nie niech pogoogluje. W toalecie mydła nie ma. Chyba się skończyło... A teraz coś co nie jest najlepszą wizytówka tego miejsca. Chcieliśmy zakupić gofry. Córka chciała sprawdzić jakie są dodatki, podeszłyśmy do pani żeby zapytać o coś. Pani skrobała gofrownice. No generalnie chwali sie, że o nią dba i że byla tak jej oddana. Widziala nas kątem oka i dalej skrobała. Nie będę opisywała w szczegółach co sie dalej wydarzyło. W efekcie menadżerka zwróciła uwagę pani Monice, że powinna interesować sie też klientami a nie tylko skrobaniem. Miejsca nie polecam... ale chętnych na czekoladę z Dubaju za 110zł, akurat w tym roku w Zakopanem znajdzie się sporo....
-
Przemysław Kijewski ★★★☆☆
Niestety rogaliki wyglądają pięknie, i to najlepsze co można o nich powiedzieć. Były czerstwe i obeschnięte, finalnie nie mogliśmy ocenić czy były dobre, wyglądały na przepyszne ale to tyle. Kawa dobra. Sytuację uratowała obsługa która przyjęła reklamację dla rogalika i zarobiła zwrot kwoty za rogalika. Stąd 3 zamiast 1
-
daria ★☆☆☆☆
Obsługa pozostawia wiele do życzenia. Razem z rodziną zamówiliśmy dwie lemoniady, a podano nam sok pomarańczowy. Po zwróceniu uwagi obsłudze wmawiano nam, że jest to lemoniada ale „pomarańczowa”, gdy dobrze było czuć i widać, że jest to wyciskany sok pomarańczowy. Przez tą sytuację oszukano nas na około 20zł. Oprócz tego jedna z kelnerek była okropnie niemiła i widocznie niezadowolona z powodu, że musi pracować. Cały czas przewracała oczami, robiła miny i miała do nas pretensje. Podczas płatności pospieszała nas i w ciągu 5 minut podeszła do nas trzy razy, czy może już w końcu zabrać rachunek. Z całą rodziną serdecznie nie polecamy, a ceny są dużo zawyżone jak na jakość obsługi oraz jedzenia.
-
AG June ★★☆☆☆
Piekne croisanty z pysznym pistacjowym nadzieniem, niestety nie moge polecic ze wzgledu na zakalec! Za cene 37 zlotych wiekszosc ciasta poszla do smieci. Nie bierzcie na wynos bo nawet nie ma jak zareklamowac! Very disappointed, got these amazing looking croissants filled with pistachio cream and as far as filling was delicious pastry was uncooked. Wasted 37 zloty just to throw most of it to the bin. Do not take it away, coz you will not be able even to complaint.
-
Nebdhsj Hehdh ★☆☆☆☆
Ceny strasznie wysokie aczkolwiek croissant którego jadłem był dobry no ale ostatecznie uważam i tak że ceny tak z 2 razy za wysokie
-
Paulina Kozłowska ★★★★★
Klimat cukierni zabiera dech w piersiach. Bardzo miła obsługa . Polecam serdecznie do odwiedzenia tego miejsca na dobre ciacho i kawę.☺️
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Góralskie Praliny?
Góralskie Praliny znajduje się przy Krupówki 2, 34-500 Zakopane, Małopolskie, Polska
Jak można dotrzeć do Góralskie Praliny?
Do Góralskie Praliny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku