Opinie

  1. Andrzej Ci*****ki ★★★★★

    Jedna z największych galerii w Krakowie. W dużej odległości od centrum, więc mniejsze kłopoty z dojazdem i parkowaniem. Duży wybór sklepów z różnym asortymentem.

  2. Piotr Wójcik ★★★★★

    Jedna z lepszych galerii z topowymi markami młodzieżowymi. Sporym spożyw chukiem Auchan. Fajnie urządzone. Dużo lepsza dla lokalsow niż krakowska . Cisza spokój bez tłumów. Niezły design. Sporo miejsc parkingowych. Parking poziomowy. Miejsce zabaw dla najmłodszych wewnątrz i. Ma zewnątrz. Kiedyś obok można było pograć nawet w kosza. Galeria inna przyjazna . Mam wrażenie ,że mają inny asortyment jak pozostałe sklepy tych samych marek.

  3. gdzie jest toaleta ★★★★☆

    Galeria jest duża, sklepów sporo. W damskich toaletach jest skrytka z produktami typu podpaski - ale jest pusta.

  1. Karpiu ★★★★★

    Znakomite miejsce do aktualizowania sterowników do drukarek. Młoda, lecz zaprawiona w boju kobieta w halloweenowym stroju Aleksandra Kwaśniewskiego wystawiła mi natychmiastowo autystyczną diagnozę i zabroniła leżeć na prawym boku, ponieważ to szkodzi poszkodowanej szkodą wątrobie; a że półwierzący ateista zawsze mądry po szkodzie to zapytałem się, czy mam zacząć brać leki albo chociaż L4 (OC w AXA, AC w AXA - Pan też ćwiczy). Niestety nie dowiedziałem się więcej na swój temat, bo Kwacho-imitatorka wybiegła tylnymi drzwiami krzycząc, że idzie obalać teorię Kopernika - Koper fika Koper znika czy jakoś tak. Po tym zajściu byłem zmuszony wrócić do aktualizowania sterowników do drukarek, bo to jedyne co mi w życiu wychodzi. Ostatnio uświadomiłem sobie, że drukarki to takie brudne zjeżdżalnie dla papieru - tylko że zamiast błota i liści jest tusz. Co jeszcze udało mi się w życiu to wyjść z grupy - myślałem, że za darmo rozdają tam baterie do walkmanów, bo słyszałem coś o AA, a oni mi mówią, że mam problem więc wyszedłem dokładnie tak samo jak ekspertka od autyzmu w barwach SLD (She Loves Dundersztyc) i przeciwniczka heliocentryzmu z pierwszego aktu opisanego wyżej; nazywam ją Miss Hepatil. Ogólnie polecam, można wyrwać fajne łachmany i ciuchy zarówno vintage jak i mniej vintage. Szkoda tylko, że nie sprzedają na kilogramy, ale to może dobrze bo sam straciłem 30 kilo.

  2. O La ★★★★☆

    miejsce fajne i przyjazne. duża różnorodność towarów i usług.Super kino studyjne. wada dla mnie jest zbyt wysoka temperatura wewnątrz.Szkoda energii!!!!

  3. Motorolla Smartfon ★☆☆☆☆

    Auchan obecnie w przebudowie, co wiąże się z wieloma niedogodnościami. Co trochę można nadepnąć na połamane kafelki, albo wpaść kołem wózka w nie - są podklejone taśmą klejącą. W każdej alejce stoją na środku palety, ciężko się porusza po tym sklepie.

  1. Filip Di (mdgN) ★★★★☆

    Duża i przestronna galeria handlowa, bardzo zadbana i utrzymywana. Widać, że ludzie tutaj pracujący, świetnie wykonują swoje obowiązki. Mam nadzieję, że nie wiąże się to z współczesnym niewolnictwem, a pracownicy ci za swoją pracę są godnie wynagrodzeni, przez co rozumiem minimum średnią krajową, na poziomie 8k brutto.

  2. Xxx (Xml) ★☆☆☆☆

    UWAGA! proszę zwracać uwagę na to, w jaki sposób buble Tea jest przygotowywane! Wczoraj zamówiłam mleczne buble tea. Ku mojemu zdziwieniu i OBRZYDZENIU pani nalała 2cm mleka po czym resztę uzupełniła wodą prosto z KRANU. Stwierdziła, że to jest woda pitna i i tak ZAWSZE rozcieńczają mleko z wodą. Zażądałam zwrotu pieniędzy. Na kranie wisiała różowa ściera. Jak można tak ludzi w butelkę nabijać. Stoisko nadaje się do skontrolowania zarówno przez sanepid jak i inspekcję handlową!!!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Galeria Bronowice?

Galeria Bronowice znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-346 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Galeria Bronowice?

Można skontaktować się z Galeria Bronowice pod numerem +48 664 633 955

Jak można dotrzeć do Galeria Bronowice?

Do Galeria Bronowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements