Jedna z największych galerii w Krakowie. W dużej odległości od centrum, więc mniejsze kłopoty z dojazdem i parkowaniem. Duży wybór sklepów z różnym asortymentem.
Opinie
-
Andrzej Ci*****ki ★★★★★
-
Piotr Wójcik ★★★★★
Jedna z lepszych galerii z topowymi markami młodzieżowymi. Sporym spożyw chukiem Auchan. Fajnie urządzone. Dużo lepsza dla lokalsow niż krakowska . Cisza spokój bez tłumów. Niezły design. Sporo miejsc parkingowych. Parking poziomowy. Miejsce zabaw dla najmłodszych wewnątrz i. Ma zewnątrz. Kiedyś obok można było pograć nawet w kosza. Galeria inna przyjazna . Mam wrażenie ,że mają inny asortyment jak pozostałe sklepy tych samych marek.
-
gdzie jest toaleta ★★★★☆
Galeria jest duża, sklepów sporo. W damskich toaletach jest skrytka z produktami typu podpaski - ale jest pusta.
-
Karpiu ★★★★★
Znakomite miejsce do aktualizowania sterowników do drukarek. Młoda, lecz zaprawiona w boju kobieta w halloweenowym stroju Aleksandra Kwaśniewskiego wystawiła mi natychmiastowo autystyczną diagnozę i zabroniła leżeć na prawym boku, ponieważ to szkodzi poszkodowanej szkodą wątrobie; a że półwierzący ateista zawsze mądry po szkodzie to zapytałem się, czy mam zacząć brać leki albo chociaż L4 (OC w AXA, AC w AXA - Pan też ćwiczy). Niestety nie dowiedziałem się więcej na swój temat, bo Kwacho-imitatorka wybiegła tylnymi drzwiami krzycząc, że idzie obalać teorię Kopernika - Koper fika Koper znika czy jakoś tak. Po tym zajściu byłem zmuszony wrócić do aktualizowania sterowników do drukarek, bo to jedyne co mi w życiu wychodzi. Ostatnio uświadomiłem sobie, że drukarki to takie brudne zjeżdżalnie dla papieru - tylko że zamiast błota i liści jest tusz. Co jeszcze udało mi się w życiu to wyjść z grupy - myślałem, że za darmo rozdają tam baterie do walkmanów, bo słyszałem coś o AA, a oni mi mówią, że mam problem więc wyszedłem dokładnie tak samo jak ekspertka od autyzmu w barwach SLD (She Loves Dundersztyc) i przeciwniczka heliocentryzmu z pierwszego aktu opisanego wyżej; nazywam ją Miss Hepatil. Ogólnie polecam, można wyrwać fajne łachmany i ciuchy zarówno vintage jak i mniej vintage. Szkoda tylko, że nie sprzedają na kilogramy, ale to może dobrze bo sam straciłem 30 kilo.
-
O La ★★★★☆
miejsce fajne i przyjazne. duża różnorodność towarów i usług.Super kino studyjne. wada dla mnie jest zbyt wysoka temperatura wewnątrz.Szkoda energii!!!!
-
Motorolla Smartfon ★☆☆☆☆
Auchan obecnie w przebudowie, co wiąże się z wieloma niedogodnościami. Co trochę można nadepnąć na połamane kafelki, albo wpaść kołem wózka w nie - są podklejone taśmą klejącą. W każdej alejce stoją na środku palety, ciężko się porusza po tym sklepie.
-
Filip Di (mdgN) ★★★★☆
Duża i przestronna galeria handlowa, bardzo zadbana i utrzymywana. Widać, że ludzie tutaj pracujący, świetnie wykonują swoje obowiązki. Mam nadzieję, że nie wiąże się to z współczesnym niewolnictwem, a pracownicy ci za swoją pracę są godnie wynagrodzeni, przez co rozumiem minimum średnią krajową, na poziomie 8k brutto.
-
Xxx (Xml) ★☆☆☆☆
UWAGA! proszę zwracać uwagę na to, w jaki sposób buble Tea jest przygotowywane! Wczoraj zamówiłam mleczne buble tea. Ku mojemu zdziwieniu i OBRZYDZENIU pani nalała 2cm mleka po czym resztę uzupełniła wodą prosto z KRANU. Stwierdziła, że to jest woda pitna i i tak ZAWSZE rozcieńczają mleko z wodą. Zażądałam zwrotu pieniędzy. Na kranie wisiała różowa ściera. Jak można tak ludzi w butelkę nabijać. Stoisko nadaje się do skontrolowania zarówno przez sanepid jak i inspekcję handlową!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Galeria Bronowice?
Galeria Bronowice znajduje się przy Stawowa 61, Prądnik Biały, 31-346 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Galeria Bronowice?
Można skontaktować się z Galeria Bronowice pod numerem +48 664 633 955
Jak można dotrzeć do Galeria Bronowice?
Do Galeria Bronowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku