Jestem bardzo zadowolona z zabiegu w placówce, opieka bardzo sympatyczna i bardzo pomocna. Dr Tomasz Bonczar juz na konsultacji wszystko wytłumaczył i rozwiał wszelkie wątpliwości związane z zabiegiem. Opieka pooperacyjna Pana doktora na najwyższym poziomie, podobnie opieka Pań pielęgniarek. Zawsze mogłam do Pana dr napisac w razie wątpliwości a pomocna odpowiedz byla natychmiastowa. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka chirurga plastycznego z prawdziwym powołaniem i talentem. Rewelacja:) Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko:)
Zdjęcia
Opinie
-
Bogusia Sukiennik ★★★★★
-
Agata Bałos ★★★★★
Polecam Pana doktora Michała Pasińskiego - wspaniały specjalista, rzetelny, empatyczny, skoncentrowany na Pacjencie. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej i laserów na najwyższym poziomie. Drugi Pan doktor to lek. Bogdan Łacny - nie naciąga na niepotrzebne zabiegi, bardzo wnikliwy, kompetentny.
-
Łukasz Dragosz ★★★★★
Dziwię się opiniom 1/5, które zaczynają od zdań "do pani doktor X nie mam uwag ale..." gdyż jeśli nie ma uwag do usług lekarskich a np. do organizacji (tu różne mogą być sytuacje) to raczej 3/5 i już Ja tam doceniam widoczny profesjonalizm tej placówki i życzę poprawy tam, gdzie są niedogodności w czym konstruktywne opinie mogą pomóc.
-
P ★☆☆☆☆
Zdecydowanie odradzam to miejsce ze względu na organizacje. No chyba, że chcemy poczuć się jak byśmy szli na NFZ z wielką łaską. Byłem na laserowej korekcji wzroku. Sama korekta i dr Cwalina, który ją przeprowadzał ok. Ale szybciej będzie do niego pojechać na Śląsk i się wrócić na Podhale niż tutaj to robić. Termin zabiegu podawany na ostatnią chwilę, po przybyciu na miejsce okazuje się, że trzeba czekać 3 godziny, żeby było pierwsze badanie przed zabiegiem. Oczywiście w dzisiejszych czasach nie ma telefonów, żeby zadzwonić i powiedzieć przyjedźcie godzinę dwie później. Sam pobyt w klinice to 6h czekania, zabieg 15 minut 5 minut badanie przed i 5 po.
-
Katarzyna ★☆☆☆☆
Nie polecam. Kilka dni temu byłam na laserowej korekcie wzroku. Jeżeli chodzi o pana dr Cwaline to nie mam uwag; pełen profesjonalizm. Sam zabieg też bez zarzutu. Niestety to co było bardzo rozczarowujące to obsługa. Zabieg miał być wykonany w sobotę, został przeniesiony na piątek. Informację ta ostrzymalam bo sama zadzwoniłam w srode na rejestrację. Nikt wcześniej nie informował mnie o zmianie. Prosiłam Panią o to aby poinformawala mnie o której mam przyjechać bo jadę z Krakowa z dzieckiem po kontroli w szpitalu jak najwcześniej. Pani poinformowała mnie że mam być o 17.00 o godzinie 20.00 w środę. W dniu zabiegu byłam o czasie. Pierwsze badanie odbyło się po 3 h, korektę miałam o 22.00 a wyszłam z placówki o 23.00 Jest to nie zrozumiałe, same badania i zabieg zajely 40 minut a czekanie 6 h. To co przelało moja szare goryczy to fakt wizyt kontrolnych; miały odbyć się kilka dni po zabiegu z dr. A termin został wyznaczony za 2 tygodnie i to nie u dr okulisty.
-
Jozefa Wiercioch ★☆☆☆☆
Moja niska ocena wynika z traktowania pacjentów przez panią manager. Byliśmy 20 minut przed unuwiona wizyta i czekaliśmy na swoją kolej. Byłam z osobą 80 letnia a pani manager nagle wyszla i wprowadziła bezczelnie swoich znajomych do gabinetu przed nami bez żadnego słowa wyjaśnienia. Czekałyśmy ok godziny aby wejść na swoją wizytę w pomieszczeniach bez klimatyzacji oraz otwartego okna. Nie polecam tej kliniki. Co do lekarza nie mamy żadnych zastrzeżeń.
-
ewelina celej ★☆☆☆☆
Choć minęło już trochę czasu chciałabym podzielić się doświadczeniem z wizyt u psycholog i psychoterapeutki dr Anny Baranowskiej-Wolnickiej. Niestety Pani doktor łamie zasady przyjmowania i prowadzenia prawidłowej terapi, czego uświadomił mnie dopiero inny terapeuta. Trafiłam do gabinetu początkowo na terapię małżeńską, w trakcie załamania nerwowego, powrotu traum z dzieciństwa i stanów lękowych. Niestety na kilku wizytach nie byłam w stanie nic mówić, tylko płakałam. Już wtedy dr Anna powinna przerwać terapię i odesłać mnie do psychiatry na ustabilizowanie farmakologiczne, nie zrobiła tego. Słuchając tylko męża, zrobiła się stronnicza i już wtedy wiedziałam że napewno sie przed nią nie otworzę. Potem byłam u niej na terapi indywidualnej, mój mąż również, co nie powinno mieć miejsca!!! Jeśli byliśmy u Pani doktor na terapi małżeńskiej, nie może ona już prowadzić indywidualnych terapii wszystkich członków rodziny i powinna nam o tym powiedzieć! Na indywidualne terapie powinna odesłać nas do zupełnie osobnych terapeutów! Terapeuta nie może również pojawiać się na wydarzeniach i imprezach w których uczestniczą jego pacjenci! A jeśli chodzi o recepcję kliniki, jeśli ktoś dzwoni się umówić na terapię, recepcjonistka odrazu powinna zapytać czy ktoś inny z członków najbliższej rodziny jest aktualnie na terapi, bo jeśli tak, nie powinna umawiać pacjenta do tego samego teraapeuty! Szkoda ze jakiś czas chodziłam tam na nieprofesjonalną terapię, bo straciłam czas, zdrowie,bo w tym czasie, który tam straciłam już mogłam zacząć leczenie, i niestety dużo pieniędzy! Nie polecam!!!
-
Karolina ★★★★★
Bardzo polecam, chyba nowego tutaj, laryngologa Pana doktora Piotra Wardasa - specjalista z powołaniem, nie naciąga Pacjentów na niepotrzebne zabiegi! Mimo że lekarz z innej prywatnej placówki w Krakowie twierdził, że konieczne jest u mnie wykonanie operacji za kilka tysięcy złotych - Pan doktor po bardzo dokładnym badaniu i zleceniu tomografii komputerowej zatok uznał, że taki zabieg absolutnie nie jest konieczny! Aktualnie jestem leczona zachowawczo i mam się stawić na kontrole za 3 miesiące. Dr Wardas jest bardzo skupiony na pacjencie, wnikliwy i empatyczny - nie jest to wizyta na 5 minut, jak to czasem bywa w prywatnych placówkach. Polecam!
-
Michalina Chmielak ★★★★★
Serdecznie polecam klinikę, moja mama miała robiony zabieg plastyki górnych powiek prowadzony przez Dr Tomasza Brzoskwinię. Począwszy od pierwszej konsultacji do końca klinika zaopiekowała się mamą perfekcyjnie. Cały czas miała przy sobie opiekę, a zabieg przebiegł bardzo szybko i profesjonalnie. Klinika na bieżąco jest w kontakcie z pacjentem co daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Mama jest bardzo zadowolona.
-
ela jurkowska ★☆☆☆☆
Nie wiem co stało się z tą kliniką jeździłam tam od początku istnienia.ukruszyl mi się ząb myślami o leczeniu okazali się że korzeń do usunięcia. Przecięty język uszkodzenie policzka ukroszona jedynka masakra i na koniec krwotok po godzinnym mocowaniu dentysty.szycie 2 tygodnie szwy ta trauma zostałanie ze mną do końca zycia.zero dyskusji z dentysta NiePolecam i nigdy tam już nie wrócę!!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Medical Clinic Podhale?
Medical Clinic Podhale znajduje się przy Nowotarska 294, 34-431 Waksmund, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Medical Clinic Podhale?
Można skontaktować się z Medical Clinic Podhale pod numerem +48 182 644 000
Jak można dotrzeć do Medical Clinic Podhale?
Do Medical Clinic Podhale można dotrzeć, korzystając z poniższego linku