Opinie

  1. Agnieszka Kacprzyk ★★★★★

    Polecam. Obsługa sprawna i konkretna. Miłe pogawędki z Panią obsługują.

  2. Adriana Muszyńska ★☆☆☆☆

    ZDECYDOWANIE ODRADZAM!!! Przeczytałam informację na stronie, że trzeba zostawić kluczyki. Jednak spodziewałam się, że parking posiada odpowiednie ubezpieczenie stawiając takie żądanie. Nic bardziej mylnego. Niemiła, opryskliwa i bezczelna właścicielka zaczęła krzyczeć, wyganiać i straszyć policją. Jak mówią: szok i niedowierzanie. Kazano mi zaparkować w sądzie pod drzewami. Totalny brak miejsca.Jednym słowem naciągacze. Jakiś żart rodem z czarnej komedii.

  3. Piotr Godzik ★☆☆☆☆

    Dobre opinie zachęciły mnie do zostawienia samochodu właśnie tam na okres dwóch tygodni. Nie był to pierwszy raz gdy zostawiam auto na płatnym parkingu, jednak poczułem niepewność gdy zostałem poproszony o zostawienie kluczyków do samochodu. Wiem, że taka jest procedura na niektórych parkingach, więc nie protestowałem. Po odebraniu mnie z lotniska panowała bardzo miła atmosfera, nic nie zapowiadało tego co za chwilę ma nas spotkać. Najpierw zobaczyłem, że samochód został przeparkowany, a po bliższych oględzinach stwierdziłem uszkodzenie tylnego zderzaka, przedniego błotnika i lusterka. Po zauważeniu uszkodzeń podejście Pani z obsługi natychmiast uległo zmianie. Stała się zimna i zarzucała nam kłamstwo, gdzie dobrze znam każdą ryskę na moim pojeździe oraz jej pochodzenie. Pomimo istnienia monitoringu Pani nie chciała nam go udostępnić, ani w żaden sposób współpracować. Ostatnie nagranie z wideorejestratora (konkretna chwila uszkodzenia) zostało usunięte. Dodatkowo pojazd był oblepiony gnijącymi wiśniami oraz ptasimi odchodami. NIE POLECAM tego parkingu nikomu, a jeśli nie macie innej opcji to wykonajcie dokładne nagrania i zdjęcia swojego samochodu (najlepiej już zaparkowanego na tym parkingu). Nie liczcie na ludzkie podejście ze strony obsługi parkingu. Przypadkiem Pani z obsługi przyznała się, że często się zdarza, że klienci zgłaszają uszkodzenia - ciekawe dlaczego? Niestety postępowanie policji może ciągnąć się miesiącami i jest nieopłacalne, bo często policja nic nie wskóra (brak twardych dowodów - jak często ktoś fotografuje każdy kąt swojego auta i udowodni, że wcześniej uszkodzenia nie było?) z czego dobrze zdaje sobie sprawę obsługa parkingu i to wykorzystuje nie dbając należycie o powierzone samochody.

  1. Roman Mabrodski ★☆☆☆☆

    Parking znajduje się w dużej odległości od lotniska. Samochód był pokryty ptasimi odchodami. Musieliśmy czekać na mrozie przez 10 minut po przyjeździe. W dodatku zaproponowano mi zaparkowanie samochodu pod drzewem, pod którym obiecano, że nie będzie problemów - zamiast tego dostałem kompletnie brudny samochód, pokryty ptasimi odchodami, liśćmi i jeszcze jakąś warstwą kurzu.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking GreenBis?

Parking GreenBis znajduje się przy Olszanicka 17A, Zwierzyniec, 30-237 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Parking GreenBis?

Można skontaktować się z Parking GreenBis pod numerem +48 504 921 419

Jak można dotrzeć do Parking GreenBis?

Do Parking GreenBis można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements