Opinie

  1. Kuba Kuba ★★★☆☆

    Jest ok ale wymaga wymiany natychmiastowej.

  2. Królik18 ★★★☆☆

    Sama myjnia w porządku. Na stacji znajdują się dwie myjnie ręczne i jedna automatyczna. Czasami zdarza się ze samochod pomimo użycia turbo-piany nie jest do końca umyty a ciśnienie lekko spada.

  3. Krzysztof ★★★★☆

    Trzeba mieć drobne ponieważ nie ma automatu by rozmienić banknot. Ciężko mi było załapać, która dysza do czego. Dopiero po wrzucie monet i uruchomieniu programu poleciała turbo piana (dysza przy autmacie). Poza tym brak szczotki na stanowiskach.

  1. Kamil S ★☆☆☆☆

    WSTYDZ SIE ORLEN. Tak wygląda "umyte" auto po 4 minutowym cyklu!!! Ciśnienie jest tragiczne a "piana" to jakiś żart. Nie da się tutaj umyć samochodu. Widziałem kogoś kto mył rower i myślę że niskie ciśnienie z dysz się idealnie do tego nadaje. Samochodu jednak tutaj nie umyjemy. Porażka. Bardzo odradzam!

  2. Jan Dziedzic ★★★★☆

    Stacja ORLEN-MYJNIA, jest ok. Ja jestem zadowolony, mam blisko, przeważnie bez kolejek, czysto, schludnie, pracownik pomaga w tankowaniu. Polecam

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Myjnia ORLEN?

Myjnia ORLEN znajduje się przy Karola Bunscha 68, Dębniki, 30-392 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Myjnia ORLEN?

Można skontaktować się z Myjnia ORLEN pod numerem +48 501 678 541

Jak można dotrzeć do Myjnia ORLEN?

Do Myjnia ORLEN można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements