Opinie

  1. Radosław ★★★★☆

    Hotel pięknie położony. Widok obłędny na głównej pasmo tatry wysokich po.Polskiej stronie. Miła obsługa. Śniadania domowe, nic nie brakuje. W hotelu sauna, jaccuzzi nie działa, basen zewnętrzny jest ale delikatnie.mowiac nadgryziony zębem czasu. Byłem 2 razy, za drugim razem po zainstalowaniu przez hotel 20 metrów paneli fotowoltaicznych które zablokowały widok na Tatry. Leżąc przy basenie widzisz panele fotowoltaiczne zamiast Tatr.

  2. Cezary Kalisz ★★★★☆

    Ładnie położony hotel z widokiem na Tatry. Niestety częściowo przesłonięty przez instalacje fotowoltaiczną. Korzystanie z basenu już bez widoku. Smaczne jedzenie i przyjemnie urządzone pokoje. Nie wszystko sprawne ( nie działało jakuzzi czy suszarka w pokojowej łazience). Widać oznaki trwającego remontu. Lokalizacja w pobliżu stoku narciarskiego.

  3. Wiktoria Kosz ★★★★★

    Super miejsce :) Stosunek jakości do ceny bardzo dobry. Na ogromny plus podejście do piesków. Zero problemów z ich przebywaniem na terenie hotelu. Widoki są niesamowite. Wystarczy popatrzeć. Fajna baza wypadowa z miłym akcentem w postaci basenu i leżaków po ciężkiej wędrówce. Śniadanie pyszne, kawka znakomita. Pani serwująca je przemiła i zawsze uśmiechnięta. Jeśli nie nastawiasz się na luksus to polecam. Jak dla nas znacznie lepsza opcja niż pobliskie pensjonaty :)

  1. Anna Siedlecka ★★★★☆

    Bardzo ładnie usytuowany hotel , piękne widoki ale ze SPA nie ma nic wspólnego, bo nic nie działa. Poza tym wszystko ok, pokoje czyste ,obsługa miła, śniadania bardzo dobre. Problem z TV ( ale to nie tak ważne) Ogólnie polecam .

  2. Tomek Pawełczyk ★★★★★

    Bardzo polecamy ten Hotel! Spędziliśmy tutaj wspaniałą Wielkanoc ze Znajomymi :) przepyszne jedzenie, piękne widoki, dodatkowe atrakcje takie jak bilard (co prawda nadaje się już do wymiany ale jest:) , ping pong - wymaga naprawy ale jest :) , sauna, a w okresie letnim też zewnętrzny basen. Dużo pieszych i rowerowych ścieżek dookoła. Właściciele bardzo mili, pomocni i ze wszystkim można się z Nimi dogadać :) Zwierzaki również mile widziane! Polecamy i pozdrawiamy! Raczej wrócimy tutaj :)))

  3. Iwona Romanek ★☆☆☆☆

    Spędziliśmy tydzień w tym miejscu i żałuję każdej złotówki, mielibyśmy za to fajne wczasy za granicą. Miejsce RUINA. Wszystko co opisują na booking i innych portalach to jedna wielka ściema. Nic nie działa jak powinno, rzekome spa nie istnieje! Jacuzzi - nie działa. Basen - nie działa. Restauracja hotelowa to porażka: dzwoniąc dopytywałam czy można zamawiać z karty, usłyszałam twierdzącą odpowiedź. Na miejscu okazało się że można wykupić tylko obiadokolację za 60 zł. Jedzenie niskiej jakości, na śniadania codzień to samo. Kawa z ekspresu dodatkowo płatna - absurd w tych czasach. Pokoje porażka, brzydkie, a komfort wypoczynku dramatyczny. Ściany niosą wszystko, zero ciszy i spokoju. Pojęcie cisza nocna tam nie istnieje. Przy tygodniowym pobycie zero zapytania o zmianę pościeli, ręczników, dołożenia papieru toaletowego. Recepcjonistka wykrzywiona, pan recepcjonista bardzo pomocny i uśmiechnięty. Na zewnątrz brak koszy na śmieci żeby wyrzucić psią kupę. Budynek dookoła zaniedbany. Jest brudno i niechlujnie. Nasz pobyt tam to męczarnia. Wróciliśmy wcześniej niż było zamierzone. Jedynym plusem były miłe panie z Ukrainy które obsługiwały budynek.

  1. Szymon Słupiński (szymi0801) ★★★★★

    Polecam ten hotel . Piękne widoki to codzienność, blisko do stoków narciarskich. Pokoje czyste i wszystko jest ok. Cisza nocna od 22 jest dbanie aby móc się wyspać co jest wielkim plusem. Śniadanie dużo i smaczne. Dziękujemy za miły pobyt na pewno wrócimy

  2. Paweł P ★☆☆☆☆

    Lokalizacja świetna i na tym zalety się kończą. Hostel brudny i niezadbany, sprzęty zużyte, po dwóch dniach w pokoju latały kłęby kurzu, szafka do której trudno zmieścić ubrania jednej osoby. Łazienka to hit niczym w komedii Barei, po podłodze biegają cukrzyki wielkości 1/3 palca, ciężko żeby było inaczej przy takim kurzu, wanna wciśnięta w sam róg pomieszczenia przy skośnej ścianie, aby się umyć trzeba leżeć lub klękać. Obsługa miła ale nie zmienia to całokształtu, najgorszy pensjonat jaki miałem okazję odwiedzić

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Montenero Resort & Spa?

Montenero Resort & Spa znajduje się przy Nadwodnia, 34-532 Czarna Góra, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Montenero Resort & Spa?

Można skontaktować się z Montenero Resort & Spa pod numerem +48 502 552 625

Jak można dotrzeć do Montenero Resort & Spa?

Do Montenero Resort & Spa można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements