Opinie

  1. X Y ★☆☆☆☆

    Brak możliwości płacenia Blikiem w roku 2025 ,poważnie?Może wrócicie tylko do gotówki jak kiosk ruchu z panią Grażynka...

  2. Przemek Słupik ★★★★☆

    Sklep i obsługa spoko. Pomimo zapieldolu dziewczyny dają radę. Jedyny minus to daty produktów, trzeba je sprawdzać bo kilkukrotnie były krótkie daty. Z resztą zobaczcie sami na zdjęcia-sytuacja z 5.07.2025 r.

  3. Tomasz ★★★★★

    Fajny sklep z produktami w większym niedostępnymi w innych sklepach. Obsługa powolna.

  1. Marta M ★★★★★

    Super sklep, świetne, nietypowe produkty. Z minusów - jeśli ktoś płaci Blikiem, to niestety tylko karta lub gotówka. Obsługa troszkę flegmatyczna, ale pokolenie Z tak już chyba ma ;)

  2. Mruk Mruk ★★★★★

    Bardzo fajny sklep z rewelacyjnymi cenami. Polecam zwłaszcza dzial: chemia gospodarcza. Dodatkowym plusem jest duży parking.

  3. Nikola Jakus ★★★★★

    Jestem zachwycona zakupami w tym sklepie! Przede wszystkim, asortyment jest niezwykle bogaty. Ceny są konkurencyjne, a jakość produktów naprawdę wysoka. Obsługa klienta zasługuje na szczególne wyróżnienie. Pracownicy są zawsze uśmiechnięci, chętni do pomocy i dobrze poinformowani. Sklep jest czysty i dobrze zorganizowany, co sprawia, że zakupy przebiegają sprawnie. Pozdrawiam z rodzinką!

  1. Karolina S. ★☆☆☆☆

    Personel w tym sklepie to jest jakiś żart, przy kartonach z chipsami leży plakat z napisem 1+1 gratis, nawet w półce widnieje centówka 2 za 10 zł (1+1 gratis), pracownicy sklepu kłócą się, że taka promocja nie obowiązuje, a plakatu nie ma, po pokazaniu że dany plakat jednak istnieje dostajemy odpowiedź, że plakat leży a nie stoi, więc nie ma racji bytu, a promocja jest ze zeszłego tygodnia (tutaj niestety zawiodły moje umiejętności czytania w myślach, czy ktoś przypadkowo plakat przewrócił czy jak leży to nieistnieje XD) Śmiech na sali, nie wspominając o pretensjonalnym tonie jednego z pracowników, z którym nie dało się porozmawiać spokojnie, tylko Pani w sekundę była zbulwersowana co ja wymyślam. Ludzie szanujcie się i szanujcie swoich klientów. Bo w takiej sytuacji kupujący ma prawo kupić produkty za taką cenę jaką pokazuje cenówka. Dodam tylko, że na plakacie jak i cenowce nie było żadnych druczków z datą obowiązywania promocji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Dealz?

Dealz znajduje się przy Tadeusza Śliwiaka 40, Podgórze, 30-797 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Dealz?

Do Dealz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements