Jestem bardzo niezadowolona z zasad tej siłowni. Umowa automatycznie przedłuża karnet bez przypomnienia klientowi – to bardzo nieuczciwe. Powiedziano mi, że mój numer telefonu był wpisany błędnie, dlatego nie dostawałam SMS-ów, ale na maila również nie dotarło żadne przypomnienie. Czuję się wprowadzona w błąd i zniechęcona do dalszego korzystania z usług. Zamiast dbać o klienta, stosujecie sztuczki, żeby wyciągnąć dodatkowe pieniądze. Nie polecam.
Zdjęcia
Opinie
-
Julia Terpak ★☆☆☆☆
-
Aga Iwagakure ★☆☆☆☆
Z ogromnym rozczarowaniem dowiedziałam się, że usunięto z grafiku sobotnie zajęcia spinningu z Natalią. Były to najlepsze zajęcia w tym klubie, pełne energii i profesjonalizmu. Decyzja menadżerki jest dla mnie kompletnie niezrozumiała. Zamiast wspierać świetnych trenerów, klub pozbywa się ich bez powodu. Zajęcia zniknęły, a nikt nie zapytał nawet klientów. Ogromny minus dla zarządzania. Przestaję polecać ten klub znajomym.
-
Kuba K ★☆☆☆☆
Powiem szczerze. Jestem zawiedziony i rozgoryczonym z powodu usunięcia zajęć spinningu które odbywały się regularnie od kilku lat w każdą sobotę o 10:30. Czułem się tam świetnie, atmosfera była niesamowita. Trenerka Natalia robiła tak świetną robotę, że zawsze wychodziłem z zajęć spocony i najszczęśliwszy na świecie. Teraz już tych zajęć nie będzie jak i również mnie w tym klubie. Siłowni w Krakowie jest mnóstwo a ja idę tam gdzie szanuję się ludzi i klientów.
-
Patrycja Bartnik ★☆☆☆☆
Na tą siłownię chodze od wielu lat bo jest mi najbliżej, jeszcze od czasów jak bylo tu Fitness Platinium. Co z tego, że był remont jak od tylu lat nie zmienilo się doslownie nic poza ukladem siłowni bo sprzęt zdezelowany niesamowicie, pościerane obciążenia więc nie wiadomo ile kg ma kettle, maszyny co chwilę popsute i wyłączone z użytku miesiącami. Rowerki w strefie cardio również nie do użytku bo albo tracą moc albo przeskakują mocno pedały, tak samo z dwoma orbitrekami. Strefa kobiet to istna tragedia, nie dość, ze brudno, bardzo śliska stara podłoga to jeszcze niesamowicie duszno i okropnie mało miejsca. Po lewej przy wejściu na strefę stoją różowe maszyny, których nikt nie używa bo nie wiadomo jak, zdecydowanie przydałaby się tam klatka czy wyciągi lub choc miejsce na rozłożenie maty zamiast tych maszyn...poza tym klima całkowicie nie domaga w całej siłowni bo idzie się udusić i bardzo brudno, wszędzie kurz, pajęczyny. Jedynie na pochwałę zasługują dziewczyny z recepcji, bardzo miłe i zawsze pomogą.
-
Karolina Kaczanowska ★★★★☆
Siłownia duża, masa sprzętu, bardzo fajna jest kameralna i dobrze wyposażona salka tylko dla kobiet. Obsluga bardzo miła, dziewczyny zawsze służą pomocą kiedy potrzeba:) Minusem jest brak klimatyzacji w szatniach, w cieplejsze dni można się tam udusić. No i fajnie byłoby gdyby usterki sprzętu były częściej naprawiane, bo już któryś raz z rzędu ta sama maszyna nie działa. Poza tym siłownia bardzo na plus, klimatyzacja poza szatnią jak na razie działa ;)
-
Łukasz Dubiel ★☆☆☆☆
Brak jakiejkolwiek reakcji na zgłaszane usterki. Z klimą wiecznie problemy. Jak odpadła deska w saunie, naprawa trwała ponad miesiąc
-
Julia Szlachcic ★★★☆☆
Chodzę tu regularnie na zajęcia zumby, i o ile same zajęcia i instruktorka są rewelacyjne, o tyle sala pozostawia dużo do życzenia. Jest tam tak duszno i wilgotno, że komfortowe ćwiczenie w takich warunkach jest po prostu niemożliwe. Człowiek męczy się nie tylko intensywnością treningu, ale już samą temperaturą i wilgotnością. Zajęcia same w sobie zasługują na 5 gwiazdek, ale przez warunki panujące na sali nie mogę tyle wystawić. Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres My Fitness Place?
My Fitness Place znajduje się przy Mogilska 97, Grzegórzki, 31-545 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do My Fitness Place?
Można skontaktować się z My Fitness Place pod numerem +48 661 773 247
Jak można dotrzeć do My Fitness Place?
Do My Fitness Place można dotrzeć, korzystając z poniższego linku