Opinie

  1. Elise ★★☆☆☆

    Sklep jest w porządku, wolę ten niż np w Atucie, ale przez obsługę aż nie chce się tam przychodzić. Pani koło 50tki jest wyjątkowo niemiła, pozwala sobie na złośliwe komentarze wobec klientów, ktore slysze zawsze jak siedzi na kasie.

  2. To Ja ★★★★☆

    Lubię ten sklep, ma ciekawy asortyment i przestronne alejki. Zawsze można upolować coś ciekawego (szczególnie lubię środki czystości i artykuły do domu i ogrodu), sprawna i życzliwa obsługa przy kasach. Nie ma natrętnej muzyki ani jaskrawego światła, które odstraszają od zakupów w hipermarketach. Jedyny minus - kilkakrotnie uciekałam z powodu nieznośnych, hałaśliwych grupek dzieci szkolnych włóczących się po sklepie, rozpychających i pokrzykujących na siebie, którym nikt nie zwraca uwagi ani nie wyprasza za niestosowne zachowanie.

  3. Kamil ★★☆☆☆

    W porównaniu do innych sklepów tej sieci trochę mniej produktów. Obsługa niezbyt miła i chętna do pomocy.

  1. Andrzej Kapa ★★★★★

    Można tam kupić wiele rzeczy których nie znajdziecie w polskich sklepach.

  2. Marta Łagosz ★★★★☆

    Bywam w sklepie przy Gałczynskiego i mam dobre zdanie o obsludze tego sklepu Są naprawdę pomocni zwłaszcza Panowie.Doradzą pomimo ze są zajeci rozkladaniem towaru, idą do magazynu sprawdzając tam stan to czego szukam akurat potrzebuję a brakuje na półce .A poza tym jest wiele różnych produków przydatnych w domu.Lubię ten sklep. Niech dalej trwają Wdzięczna klientka Marta Ł

  3. Brawlstarskid Kid ★★☆☆☆

    Ogólnie Spoko chodź towar nie przychodzi nowy i cały czas ten sam prze to koleżanki bo już tam nie ma co kupować czego nikt nie ma koleżanki cały czas mówia że zgapiamy chyba że są jakieś głupie króliki a po co mi to ogólnie mi się tam obslóga nie miła ludzie już nie potrafią być nie wrednie. Tych tanich sklepach a niektóre zeczy to naprawdę GÓWNO

  1. Kinga Z ★★☆☆☆

    Obsługa w sklepie Action niestety pozostawia wiele do życzenia. Większość pracowników jest gburowata, mało pomocna i sprawia wrażenie, jakby klienci im przeszkadzali. Jedynym naprawdę miłym i uprzejmym pracownikiem jest pan w okularach, który często obsługuje przy kasie. Zawsze uśmiechnięty, życzliwy i profesjonalny – to dzięki niemu robi się tam zakupy z przyjemnością. Zdecydowanie zasługuje na podwyżkę, bo swoją postawą nadrabia za resztę zespołu, który mógłby brać z niego przykład.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Action Kraków?

Action Kraków znajduje się przy Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 34, Czyżyny, 31-581 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Action Kraków?

Można skontaktować się z Action Kraków pod numerem +48 326 305 898

Jak można dotrzeć do Action Kraków?

Do Action Kraków można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements