Opinie

  1. Słony Karmel ★★★★★

    Świetny sklep, obsługa bardzo miła, czysto zupełne przeciwieństwo do tego co było kiedyś. Ocena 5 polecam

  2. Richard Wagner ★★★★★

    Chyba właściciel się zmienił bo wszystko się zmieniło. Teraz to najlepsza Żabka w centrum

  3. Mag Krys ★☆☆☆☆

    Wiemy wszyscy, że pisanie wiadomości na telefonie jest zajmujące, ale jeśli w sklepie nie działa kasa samoobsługowa i jednak ktoś z osób pracujących jest potrzebny, to może warto byłoby czasem wyjść z zaplecza, odłożyć telefon i przyjąć płatność.

  1. Wikt or ★☆☆☆☆

    Na zewnątrz 30 w środku chyba 12 stopni, kilka wizyt dziennie i czekanie w kolejce bo nie działa samoobsługowa i śmiało można sobie chorować

  2. Miłosz Kosecki ★☆☆☆☆

    Pani blondynka na zmianie 28 sierpnia o godzinie 21:28 bardzo jasna skóra. MASAKRA DRAMAT zero uśmiechu na twarzy totalnie nic wygląda jak by pracowała tu za karę - informacja dla szefa - nie powiedziała obowiązkowej reguły standardów sieci żabka - gdybym był tajemniczym klijentem 0 % bym dał !

  3. Valeriia Fomina ★☆☆☆☆

    Pani blondynka jest od wszystkiego tylko nie do obsługi! Cały czas mówi o kasę samoobsługowej kiedy klienci mają gotówkę !!! Niemam obowiązku sama siebie obsługiwać kiedy sprzedawca ma za to wypłatę! Pani bawi się telefonem/ wykłada towar / dzuba w nosie wszystko ale nie stoi na kasie! zatrudnicie więcej pracowników jak nie dajecie sobie radę w prostych rzeczach takich jak stać za kasą !

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Długa 82, Stare Miasto, 31-146 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Żabka?

Można skontaktować się z Żabka pod numerem +48 618 563 700

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements