Opinie

  1. Karolina Przewdziecka ★★★★★

    Super żabka obsługa klienta podejście pomoc polecam mm

  2. Piotr P ★☆☆☆☆

    W tej Żabce czas zatrzymał się gdzieś w epoce lodowcowej – przynajmniej jeśli chodzi o podejście do klienta. Pani za ladą każdego dnia zdaje się prowadzić osobisty protest przeciwko życzliwości, a uśmiech to dla niej chyba słowo zakazane. Najbardziej niepokojące były jednak jej komentarze i spojrzenia – bardzo jasno sugerujące, że niektórych klientów traktuje z wyraźnym uprzedzeniem. W dzisiejszych czasach taki brak szacunku nie powinien mieć miejsca w żadnym sklepie, a co dopiero w sieciowej Żabce. Zdecydowanie odradzam wizyty w tym miejscu, zwłaszcza osobom, które chcą być traktowane po ludzku – nie jak problem, który wszedł po bułkę.

  3. Viktoriia Serwa ★☆☆☆☆

    20 min czekała pod sklepem żeby kupić mleka Musiła szukać inną żabkę Bo pracownik wydaje mi się poszedł spać

  1. Ewcix ★★★☆☆

    Ogólnie ok, ale już któryś raz idąc do żabki spotykam kartkę zaraz wracam. Trzeba stać i czekać jak ktoś wróci

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Żabka?

Żabka znajduje się przy Ludwika Solskiego 11, Prądnik Biały, 31-018 Kraków, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Żabka?

Do Żabka można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements