Chciałabym zgłosić skargę na obsługę w jednym z Państwa sklepów. chciałam kupić Colę i dwa hot dogi. Kiedy podeszłam do kasy i poprosiłam o hot dogi, pracownica przewróciła oczami i powiedziała, że hot dogów nie będzie. Chwilę później, gdy inny klient podszedł po mnie, ta sama pracownica przygotowała dla niego trzy duże hot dogi. Poczułam się zlekceważona i potraktowana bardzo nieuprzejmie. Jestem z Ukrainy i na co dzień mieszkam w Polsce – takie zachowanie sprawia, że czuję się niemile widziana. Proszę o reakcję i podjęcie odpowiednich działań, aby takie sytuacje się nie powtarzały.
Opinie
-
Юліана Білан ★☆☆☆☆
-
I N ★☆☆☆☆
Kanapka kajzerka 5,20 przy zakupie dwóch, bez apki. Na kasie za dwie nalicza 10,48 zamiast 10,40 - ilu ludzi oszukujecie w ciągu dnia?
-
Pan Simpson ★☆☆☆☆
Pan z brodą i pani z tatuażami bardzo nie mili aroganccy i opryskliwi nie mam pojęcia dla czego dalej tutaj pracują, po przeczytaniu innych opinii widać że to nie było jednorazowe zachowanie np gorszy dzień tylko środa tego typu zachowań w stronę klienta Nie polecam, na szczęście jest dużo innych żabek w odległości do 5 min na pieszo Odradzam, ocena: 0,5/10
-
X Y ★☆☆☆☆
Zaryzykowałem jeden raz i już więcej nie zaryzykuję. Skasowało mnie za produkt, za który mnie skasować nie powinno. Kontakt z Żabką skończył się tylko przekierowaniem do innego miejsca ("to proszę to samo im napisać tu i tu"). Odpuściłem, ale tak jak mówię - więcej już nie zaryzykuję. Skasuje was jak będzie chciało a pieniędzy nie odzyskacie, albo odzyskacie w taki sposób, że to już dawno nie będzie się opłacało.
-
Mateusz Noszka ★☆☆☆☆
Ilekroć idę przez tunel przed 6 rano do żappki dostać się nie da. Wyświetlacz twierdzi że drzwi są otwarte tak jakby normalny kasjer obsługiwał, teoretycznie otwarte od 6:00 a w praktyce pozamykane i nie można skorzystać nawet z nano. Szyld wielki że otwarte 24/7. Raz pan sobie wyładowywał paletę z towarem przed 6 rano i mnie ze sklepu wyprosił mówiąc że otwiera za 20 minut. Obsługa pozostawia wiele do życzenia.
-
Asia G ★☆☆☆☆
Pani blondynka w tatuażach zero kultury, na dzień dobry odpowiada czego, pracuje chyba tam za karę i z łaską obsługuje klientów. Nie polecam, rzuca bułkami po ladzie, nie mówiąc już o tym, że sterylność tam chyba nie obowiązuje, dotyka gołymi rękami bułki do HOT dogów, którymi wcześniej rozpakowywała towar i obsługiwała klientów/ wydawała pieniądze, masakra, powinien się ktoś tym w końcu zainteresować, jak nie właściciel żabki to może sanepid, bo nie pierwszą widzę już złą opinie o tej Pani. Pozdrawiam
-
Adam Hofman ★☆☆☆☆
Porażka ze strony obsługi. Pani z tatuażami jadła podczas przygotowywania dla mnie hot-doga, pisała wiadomości na prywatnym telefonie podczas obsługi klienta. Opryskliwość, zero szacunku do klienta, dobraliście się z brodatym idealnie, obydwoje jesteście stworzeni do przeganiana klientów i najgorszej obsługi.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Żabka Nano?
Żabka Nano znajduje się przy Stare Miasto, 31-034 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Żabka Nano?
Można skontaktować się z Żabka Nano pod numerem +48 618 563 700
Jak można dotrzeć do Żabka Nano?
Do Żabka Nano można dotrzeć, korzystając z poniższego linku