Zdecydowanie nie polecam badania EEG dziecka, wszędzie byle nie tutaj. Mieliśmy przyjść z dzieckiem bardzo śpiącym, by od razu poszło spać po podłączeniu do monitora, jako że byliśmy coś załatwić przed wizytą, przyjechaliśmy 2h wcześniej. Wypełniliśmy ankietę i czekaliśmy spacerując z dzieckiem itp. O czasie przyszła Pani i zabrała nas do zaciemnionego pomieszczenia i na zapytanie czy możemy dziecko już usypiać powiedziała, że tak.(Realnie do rozpoczęcia badania jeszce dużo się działo).Dziecko bardzo zmęczone, od razu zaczęło zasypiać, a pani poinformowała nas wtedy że za szybko musi przepisać dane z ankiety do komputera(nie potrzebny stres dla dziecka i rodziców, dane powinny być już wcześniej przepisane, ponieważ zeszło to kilka minut) Następnie nastąpił etap zakładania czepka na głowę dziecka i wstrzykiwania żelu przewodzącego- pani bardzo chaotycznie wykonała zadanie, losowo wybierając otwory, a później sprawdzała w którym już ten żel był. Kiedy zabrakło go w strzykawce, poszła go uzupełnić i przy ponownym wstrzykiwaniu obryzgala nim całe dziecko i nas ponieważ spadła jej nakładka zwezajaca(igła) czym wywołała kolejny niepotrzebny stres u dziecka i rodziców. Kiedy w końcu mogliśmy przejść do badania- dziecko ułożyło się na plecach i wszystko było w porządku, jednak po paru minutach obróciło się śpiąc na bok- jak dowiedzieliśmy się z opisu badania ktory Otrzymaliśmy później, dziecko powinno spać na plecach, a badanie na boku uniemożliwiło prawidłowe odczytanie i tym samym poniekąd unieważniło wynik badania(zmniejszyło jego dokładność/pewność). Badanie powinno zawierać także badanie reakcji na bodźce, które z tego jak zrozumiałem miały być w formie świateł- nie została ta część w ogóle wykonana, ponieważ po 20 min badania dziecko zaczęło się budzić, a pani powiedziała, że skoro się już wybudza to kończyny badanie. Z tego co dowiedziałem się od lekarza, to że dziecko się wybudza powinno być widoczne na ekranie przez panią i bezpośrednio przed tym powinny zostać włączone te światła, a w ostatecznym wypadku po wybudzeniu także daje jakiś pogląd.( Nie wiedziałem jak wygląda takie badanie przed przyjściem, dostałem skierowanie by je zrobić i liczyłem, że osoba która jest przeprowadzi będzie miała jakieś pojęcie na ten temat). 700zl za badanie na którego opisie napisane jest, że jednoznacznie nie można nic z niego sprawdzić bo jest źle wykonane, kurtyna.
Zdjęcia
Opinie
-
Wojciech Stąpor ★☆☆☆☆
-
Józef P ★★★★★
Pani doktor Kubik z instytutu neuromedica to najlepszy fachowiec w dziedzinie neurologii. Jako dziecko trafiłem na Panią doktor, po ataku epilepsji. Dziękuję za zaangażowanie, dobre słowo i pomoc. Będę wdzięczny do końca życia.
-
Anna Krawczycka ★★★★★
Polecam Panią dr E. Wesołowską, która z zaangażowaniem przeprowadziła dokładny wywiad u córki. Świetny lekarz o wielkiej wiedzy i sercu.
-
Michał Gl ★★★★★
Treningi Biofeedback w Instytucie Neuromedica pozwalają na sprawne odblokowywanie procesów myślowych poprzez normalizację przepływu fal mózgowych co pozwala nam na stawanie się lepszą, mocniejszą wersją samego siebie. Podczas spotkania, romzowy z Panią Doktor Alicją Kubik ustalamy chęć wzmocnienia pożądanych cech jak na przykład analityczne myślenie, bystrość, szybkość reakcji, opanowanie, odporność emocjonalną bardzo przydatną w sprawach zawodowych. Dzięki bardzo precyzyjnie przygotowanym protokołom treningowym ustalanym indywidualnie przez Panią Doktor podczas spotkania inicjującego proces treningów możemy być Pewni uzyskania oczekiwanych rezultatów. Treningi są przeprowadzane przez precyzyjnie wyszkolony personel cechujący się olbrzymią empatią i chęcią współpracy. Ciągła praca nad sobą pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych i mocnych rezultatów co osobiście zdecydowanie potwierdzam. Instytut Neuromedica to miejsce gdzie możemy wzmocnić cechy charakteru, wyostrzyć zmysły lecz proszę Pamiętać, że najważniejszą kwestią jest gwarancja osiągnięcia efektów. Umożliwi nam to na stanie się lepszą, mocniejszą wersją samego siebie. Zdecydowanie polecam i rekomenduję Instytut Neuromedica. Należy być wdzięcznym, że jest takie miejsce. Brawo.
-
Zawisza ★★★★★
W Neuromedica miałem wykonywane EEG. Badanie przebiegło bardzo sprawnie w miłej i przyjaznej atmosferze. Pani przeprowadzająca badanie tłumaczyła poszczególne jego etapy (np. za chwilę zacznie mrugać lampa do fotostymulacji i ile to będzie trwać). Szczerze polecam :)
-
Katarzyna Ciszewska ★☆☆☆☆
W Neuromedica miałam wykonane badanie EEG. Podejście osoby wykonującej badanie oceniam bardzo źle. Pani wykonująca badanie krzyczała na nas i syna, była zdenerwowana ponieważ jedna z elektrod nie chciała działać z powodu błędnego przyłączenia. Narzekała że dziecko się rusza co jest naturalne dla dwulatka który nie śpi. Po zwróceniu uwagi na zachowanie które nam nie odpowiada, chęci wyjścia i zakończenia badania Pani zaczęła zachowywać się nerwowo i odzywać w sposób nie kulturalny. Podczas zapinania elektrod szarpała syna. Zachowanie osoby wykonującej badanie uważam za karygodne, taka osoba nie powinna badać dzieci. Na pewno już nie wrócę do Neuromedica po tym co nas tam spotkało.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Instytut Neuromedica?
Instytut Neuromedica znajduje się przy Tadeusza Połomskiego 4, Łagiewniki-Borek Fałęcki, 30-609 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Instytut Neuromedica?
Można skontaktować się z Instytut Neuromedica pod numerem +48 126 309 191
Jak można dotrzeć do Instytut Neuromedica?
Do Instytut Neuromedica można dotrzeć, korzystając z poniższego linku