Opinie

  1. Tadeo K ★★★★★

    Bardzo dużo pozycji do wypożyczenia,ludzie tam pracujący mili i pomocnik.

  2. Iwona Kuźmińska ★★★★★

    Duży wybór książek. Bardzo miła i uprzejma obsługa. Dogodny dojazd. Zawsze przyjemna atmosfera.

  3. Patrycja S ★★★★★

    Polecam! Panie w bibliotece zawsze są miłe,chętnie doradzą czy pomogą. Chce się tam wracać.

  1. Grzegorz Lis ★★★★★

    Super miejsce, bardzo miła Pani bibliotekarka chętnie pomagająca z wyborem książek

  2. Edyta Śliwa ★★★★★

    Biblioteka, do której chce się wracać! To miejsce, w którym od progu Panie witają dzieci szerokim uśmiechem. Pracownicy są niezwykle zaangażowani, zawsze chętni, by doradzić i pomóc znaleźć idealną książkę. Czuć tu prawdziwą pasję do literatury i troskę o czytelników. Każda wizyta to przyjemność – można poczuć się jak w gronie dobrych znajomych. Jesteśmy z dziećmi stałymi bywalcami i z całego serca polecamy tę bibliotekę każdemu, kto kocha książki i przyjazny klimat.

  3. Alina Nuzhnenko ★★★★★

    Bardzo pozytywne miejsce! Są wiele nowych książek więc nie muszę kupować. Dzięki temu zaczęłam czytać regularnie. Personal jest bardzo miły i pomocny. Wrócać tutaj za nowej książką każdego razu jest dla mnie przyjemność.

  1. Sławomir Dywanski ★☆☆☆☆

    Chciałbym się podzielić tylko jedna uwagą. Oddawałem dzisiaj książki po mojej zmarłej mamie, Spodziewałem się, może nie podziękowania, chociaż byłoby to miłe. W zamian usłyszałem że muszę zapłacić karę za przetrzymanie książek w kwocie 53 zł. Oczywiście uiściłem opłatę Alle powstał we mnie jakiś niesmak.

  2. J K ★★★★★

    Dobrze wyposażona biblioteka. Przyjemny, spokojny klimat. Panie niezwykle uprzejme i pomocne. Dzieci odczuwają ciepło i spokój i chętnie chodzą do biblioteki. Cały system połączenia bibilotek miejskich w Krakowie to rewelacyjny pomysł. Brawo za takie działania! Do tego dostęp online, rezerwacja, przedłużenia, itd. Widać że dużo dzieci jak i dorosłych odwiedza to miejsce. Polecam serdecznie!

  3. Aleksandra W ★★★★★

    Bardzo lubię chodzić do tej Biblioteki. Na razie korzystam z działu dla dorosłych, ale już niebawem będę przyprowadzać moją małą córeczkę do działu dziecięcego. Z tego co widziałam, dział dziecięcy jest również dobrze wyposażony jak dział dla dorosłych. Obsługa bardzo miła. Zawsze mogłam liczyć na pomoc w znalezieniu konkretnych książek. Polecam serdecznie!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Biblioteka Kraków. Filia nr 20?

Biblioteka Kraków. Filia nr 20 znajduje się przy Opolska 37, Prądnik Biały, 31-277 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Biblioteka Kraków. Filia nr 20?

Można skontaktować się z Biblioteka Kraków. Filia nr 20 pod numerem +48 797 301 026

Jak można dotrzeć do Biblioteka Kraków. Filia nr 20?

Do Biblioteka Kraków. Filia nr 20 można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements