Opinie

  1. K Stachon ★★★★★

    Świetna obsługa, bardzo pomocna! Udało się zdobyć na szybko potrzebną część i to za darmo (korba do starego roweru). Polecam serdecznie i pozdrawiam obsługę!

  2. Rafał Niemczyk ★★★★★

    Jeśli chodzi o pracowników i atmosferę, bardzo polecam. Za każdym razem gdy się pojawiam i potrzebuje porady, lub wykonanie jakieś małej czynności, czy po prostu pomocy, zawsze to otrzymuje i traktuje to jako świetny serwis.

  3. Kai Wehasfd ★★☆☆☆

    Przywiozłem rower do prostej czynności - wymiana dętki. Niestety pracownik serwisu oznajmił mi, iż wymiana dętki będzie mozliwa dopiero za dwa tygodnie. Rozumiem napięty grafik. Chodzi o pana łysego, strasznie nieuprzejmy tak jakby za karę tam pracował. Podczas naszej rozmowy zadzwonił telefon rozmawiał 10min przez ten czas mógłby wymienić dętke - obgadywał swojego kolege z warsztatu, mówił że go zostawili i ma mase rzeczy na głowie. Wydaje mi się że trafiłem na zły dzień ale to nie jest powód do tego by odstraszać klientów swoimi humorkami tym bardziej stałych.

  1. Kamil Kozinski ★★★★★

    Polecam serwis, bardzo profesjonalne podejście do klienta i dobry kontakt - doradzili co zrobić w trudnej sytuacji i udało się rower uratować -a nie był to rower ani nowy, ani z górnej półki. Poskładali i wyregulowali przerzutki tak jak żaden serwis wcześniej, przez co jeździ się jak na nowym rowerze. Za wszystko zapłaciłem niewygórowaną cenę - polecam

  2. Olha Komardina ★★★★★

    Pan Konrad wykonał ekspresową naprawę roweru – zrobione z dnia na dzień. Zaproponował różne opcje rozwiązania problemu i dokładnie wytłumaczył, co było przyczyną usterki. Wszystkie potrzebne części były od razu dostępne w sklepie, dzięki czemu wszystko poszło bardzo sprawnie. Polecam serdecznie!

  3. Adalbert Vulpes ★★★★★

    Jesteśmy tuż po zakupach w GO RIDE. Dwa piękne rowery, ale nie o nich, a bardziej o absolutnie profesjonalnym podejściu do klienta. Przyszliśmy, tylko się zorientować co mają w ofercie, ale podejście pana Mateusza, który jest wlascicielem firmy, jego zaangażowanie i znajomość tematu pozwoliła nam podjąć decyzję i dokonać wyboru. Od miłego powitania, poprzez całą paletę porad i podpowiedzi, aż do szczęśliwego finału czyli Bike fittingu i odbioru rowerów, towarzyszył nam uśmiech i wsparcie całego zespołu w tym szczególne podziękowania dla pana Maćka , który dbał o każdy drobiazg dotyczący sprzętu i doboru odpowiedniego ubioru i ochraniaczy. Czuliśmy się wyjątkowo przez cały okres trwania transakcji od pierwszej wizyty, aż do momentu wyjazdu dwoma pięknymi Pivotami;) Za wszystko dziękujemy i absolutnie polecamy ten salon i serwis. Liliana i Wojciech;)

  1. Łukasz Kośkiewicz ★★☆☆☆

    Po ponad miesiącu oczekiwania w końcu odebrałem swój rower z serwisu. Niestety czas realizacji znacznie przekroczył wcześniejsze zapewnienia. Rozumiem, że mogą się zdarzyć opóźnienia, ale brak informacji i kontaktu przez tak długi czas był bardzo frustrujący. Sama naprawa została wykonana poprawnie, za co dziękuję, ale organizacja i obsługa klienta zdecydowanie wymagają poprawy. Mam nadzieję, że w przyszłości będzie lepiej – potencjał i umiejętności są, ale komunikacja kuleje.

  2. Grzegorz J ★☆☆☆☆

    W ubiegłym roku miałem przyjemność zakupić ostatnią sztukę roweru KROSS Esker 6.0 2024. Ucieszony długimi poszukiwaniami w końcu znalazłem ten model w rozmiarze S, udało mi się nawet uzyskać mały rabat to tym bardziej nie mogłem się doczekać kiedy przyjdzie. Co do samego zamówienia sklep naprawdę bardzo mógłbym polecić, niestety radość nie trwała długo po wypakowaniu roweru z kartonu. Moim oczom ukazały się zarysowania szprych i manetki zmiany biegów poprzez nieprofesjonalne zapakowanie towaru (korba w transporcie obierała się bezpośrednio o szprychy i manetkę). Po dalszych oględzinach dostrzegłem również obicie widelca karbonowego zarysowanie ramy i brak plastikowych mocowań, oraz częściowe mocowania zastąpione opaskami zaciskowymi. Obicie widelca albo powstało w transporcie albo z taką wadą zostało już wysłane tak samo jak zarysowanie ramy. Roweru nie chciałem zwracać z uwagi na to, że zaplanowany był wyjazd do którego de facto nie doszło. Wady zgłosiłem kolejnego dnia po otrzymaniu roweru. Przedstawiciel sklepu po kilku rozmowach telefonicznych nie poczuwał się do tego, że to oni zawinili w przypadku nieprofesjonalnego pakowania towaru, a co najciekawsze usłyszałem stwierdzenie od Pana, że "ja bym się na pana miejscu cieszył z takiego roweru" oraz "(…), że i tak zaraz się panu zarysuje podczas użytkowania", to w odpowiedzi zapytałem czy byłby Pan zadowolony gdyby Pan kupił nowe auto z zarysowaniami to też byłby Pan zadowolony to, już tylko padły wymijające odpowiedzi. Jako rekompensatę sklep proponuje bonikifikatę wysokości 100zł do wykorzystania w ich sklepie :D. Propozycję wymiany uszkodzonych części odmówili. Nie wiem jakie macie doświadczenie z tym sklepem, ja niestety mocno nie polecam z uwagi na to, że towar otrzymałem z wadami, które częściowo już zapewne były, a częściowo powstały w transporcie, a sklep w zasadzie uznaje to jak by nie było problemu i cieszy się z tego, że pozbyli się wadliwego towaru. Edit: 16.2025r. Tak się Państwo upierają co do wady istotnej to czy obicie karbonowego widelca takową nie jest? jaką mam pewność, że nie powstały wewnątrz mikropęknięcia które spowodują, że za chwilę mocowanie osi ulegnie pęknięciu? A co do Państwa odpowiedzi odnośnie "omylnego" zinterpretowania wypowiedzi Państwa pracownika, to dobrze zrozumiałem jego wypowiedz, bo po zapytaniu czy byłby zadowolony z zakupu nowego samochodu z obiciami, jakoś nie umiał odpowiedzieć na to pytanie nabierając wody w usta... Ktoś nieprofesjonalnie zapakował rower, a teraz zwyczajnie nie umieją Państwo tego przyjąć na klatę i przeprosić tylko tłumaczą się Państwo, mogli Państwo zaproponować wysyłkę np. nowych szprych, brakujących mocowań czy zaproponować większą rekompensatę, ale widocznie nie zależy Państwu na dobrej opinii... Mam nadzieję, że przeznaczą Państwo oszczędności na zakup większej ilości materiałów do zabezpieczenia kolejnych rowerów do wysyłki aby kolejni klienci nie musieli być poszkodowani przez Państwa nie profesjonalizm.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres GO RIDE Rowery - sklep i serwis rowerowy | goride.pl?

GO RIDE Rowery - sklep i serwis rowerowy | goride.pl znajduje się przy Siewna 30A, Prądnik Biały, 31-231 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do GO RIDE Rowery - sklep i serwis rowerowy | goride.pl?

Można skontaktować się z GO RIDE Rowery - sklep i serwis rowerowy | goride.pl pod numerem +48 123 510 751

Jak można dotrzeć do GO RIDE Rowery - sklep i serwis rowerowy | goride.pl?

Do GO RIDE Rowery - sklep i serwis rowerowy | goride.pl można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements