Opinie

  1. Dominika Mucha ★☆☆☆☆

    Obawiam się, że pierwszy i ostatni raz weszłam do tej księgarni. Poszukiwałam konkretnej książki, a ponieważ nie mogłam jej znaleźć, postanowiłam poprosić o pomoc jednego z pracowników. Podeszłam do pana, który układał książki na półce. Powiedziałam grzecznie "przepraszam" ale nie zareagował. Pomyślałam, że może powiedziałam za cicho i powtórzyłam się. Usłyszałam głębokie westchnięcie i zauważyłam nerwowe przewrócenie oczami. Pokazałam okładkę na telefonie, bo pytania nie zdążyłam zadać jak usłyszałam krótkie "nie ma". Naprawdę, księgarnia to jedno z ostatnich miejsc, w którym spodziewałabym się takiego traktowania. Pani na kasie niewiele lżej przyszło odpowiedzieć "do widzenia", kiedy opłaciłam zakup. Przykro to mówić ale tacy ludzie przyczyniają się do zamykania takich miejsc.

  2. Lukas De ★★★★★

    Jak zawsze gdy jestem w Krakowie muszę tu zajść. Zawsze znajdę jakąś ciekawą pozycje dla siebie. I rzeczywiście nawet do 70% taniej za książkę

  3. weru werru ★☆☆☆☆

    To chyba nie jest miejsce na kubek z herbatą, prawda? Pracownicy księgarni powinni wiedzieć o tym najlepiej. Początkowo potraktowałam ten widok jako ciekawostkę przyrodniczą, więc po prostu zrobiłam zdjęcie. Historia mogłaby się na tym skończyć, ale sytuacja, która miała miejsce chwilę później, była już całkowicie niedopuszczalna. Starszy pan z obsługi, który ten kubek tam postawił, zaczął w bardzo nieprzyjemny sposób komentować moje zainteresowanie, jakby poczuł się osobiście urażony tym, że ktoś to zauważył i pokazał drugiej osobie. Kubek stojący w takim miejscu można bardzo łatwo potrącić torbą lub ręką (przez przypadek) i zalać całą półkę. Nie wiem, co sklep zrobiłby w takiej sytuacji, nie wnikam też w ewentualne straty finansowe, natomiast chamstwa i braku szacunku do klienta tolerować nie zamierzam. Książki rzeczywiście są tanie i można znaleźć coś dla siebie, ale zachowanie obsługi skutecznie zniechęciło mnie do zostawienia tu jakiejkolwiek kwoty.

  1. Alexandra P. ★★★★★

    Od dzieciństwa tu przychodzę :) Księgarnia nieco wąska, ale na tyle długa, że da radę się zmieścić. Ogromny wybór klasyków i jeszcze tych całkiem nowych książek. Świetna lokalizacja dla turystów (lokalni będą mieli gorzej, ale to już kwestia tego, że Kraków jest zorganizowany „pod turystów”). Obsługa zawsze była miła, a na książkach można oszczędzić naprawdę spore kwoty. Duży plus - można przebierać w literaturze k tematyce historycznej i wojennej z pół godziny. Polecam ♥️

  2. Monika Fiszer ★★★★☆

    Mnóstwo książek, naprawdę mnóstwo. To bardzo długi sklep nie dajcie się zwieść wąskim wejściem. Dużo jest tu też ludzi.

  3. Julia Ludwig ★★★★★

    Duży wybór dobrej literatury w tym także książek już nie wydawanych przez np. Empik. Ceny w porównaniu do innych księgarni naprawdę okazyjne. Polecam i gorąco zachęcam do odwiedzenia.

  1. Dominika Kotoniak ★★★★★

    Książki w bardzo niskich cenach, dużo pozycji do wyboru. Serdecznie polecam.

  2. Ewelina Kutzera ★★☆☆☆

    Byłam w tym sklepie i kupiłam dwie książki. Jedna z nich miała być prezentem, ale okazało się, że osoba, której chciałam ją podarować, już ją ma. Wróciłam więc do sklepu tego samego dnia, dosłownie po chwili, z prośbą o wymianę na inną książkę. Niestety, obsługa była bardzo nieprzyjemna. Sprzedawca od razu, stanowczo odmówił, mówiąc, że nie przyjmują zwrotów. Mimo że wyjaśniłam, że nie chodzi mi o zwrot pieniędzy, tylko wymianę na inną książkę, nadal usłyszałam „nie!”. Wskazał na informację na drzwiach, ale szczerze – kto czyta regulamin przy wejściu do sklepu? Takie rzeczy powinny być jasno komunikowane przy kasie. Rozumiem politykę sklepu, ale sposób, w jaki zostałam potraktowana, pozostawia wiele do życzenia. Przy zakupie sprzedawca był bardzo uprzejmy, ale gdy pojawiła się kwestia wymiany – zero elastyczności. Niestety, takie podejście sprawiło, że stracili jednego klienta.

  3. Magdalena G ★★★★★

    Bardzo lubię tę księgarnię, zdecydowanie moja ulubiona w Krakowie. Za każdym razem jak przechodzę ulica Grodzką, to wchodzę do środka – już kilka razy dorwałam tutaj książki w bardzo atrakcyjnych cenach na promocji. Księgarnia jest dosyć duża i jest tu w czym wybierać, chociaż szkoda, że nie ma jeszcze więcej biografii muzycznych zespołów rockowych i książek psychologicznych. Mimo wszystko bardzo fajne i warte polecenia miejsce. Dużym plusem jest też to, że jest otwarte w niedziele i to az do 20, bo właśnie w weekendy zazwyczaj bywam w okolicach Rynku. :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skład tanich książek?

Skład tanich książek znajduje się przy Grodzka 50, Stare Miasto, 33-332 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Skład tanich książek?

Można skontaktować się z Skład tanich książek pod numerem +48 124 225 352

Jak można dotrzeć do Skład tanich książek?

Do Skład tanich książek można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements