Jest coś co wyróżnia placówkę PZU na ul. Niskiej, wśród kilku innych, które odwiedzam w Krakowie. To personel Recepcji. Panie zawsze są miłe i kompetentne co jest standardem, ale wyróżnia je wysoka empatia, chęć pomocy pacjentom i działania wykraczajace zdecydowanie poza standardy jak dodatkowe telefony do lekarza w celu dopisania pacjenta do wypełnionego grafiku. Wszystkiemu towarzyszy niewymuszony uśmiech. Wszystkie wizyty u lekarzy na Niskiej również na wysokim poziomie. Problemy z zaparkowaniem, na co placówka z racji położenia nie ma wielkiego wpływu, nie powinny wpływać na ocenę. Dziękuję :)
Zdjęcia
Opinie
-
Robert G. ★★★★★
-
Anna J ★★☆☆☆
Sama przychodnia nowoczesna i dobrze wyposażona, recepcje znajdują się na obu piętrach, parking niestety mikroskopijny więc trzeba przyjechać dużo wcześniej żeby znaleźć jakiekolwiek miejsce w okolicy. Gabinet ginekologiczny trochę mały i ciasny ale największym negatywnym zdziwieniem było dla mnie USG w ciąży. Lekarz pokazał mi dziecko przez ułamek sekundy odwracająca do mnie swój monitor aparatu USG a na ścianie wisi duży WYŁĄCZONY telewizor. W placówce na Prądnickiej, gdzie prowadzę całą ciążę działa to jak powinno, lekarz na bieżąco pokazuje, mierzy i opisuje wszystko co widzi, nawet w gabinecie NFZ miałam ostatnio obraz przed sobą na ekranie w czasie całego badania. Wiem, że to może dla niektórych błahostka, ale dla większość przyszłych mam to bardzo ważne wydarzenia i czas w trakcie wizyty kiedy możemy oglądać nasze maleństwo. Ze względu na tę sytuację proponuję przyszłym mamom wizytę w innej placówce, chyba że akurat trafiłam na zepsuty sprzęt, ale lekarz nic takiego nie powiedział na moje zwrócenie uwagi na zaistniałą sytuacje.
-
Kamila S ★☆☆☆☆
Dałabym 0 gwiazdek, ale honoru obroniła lekarka. Sama poradnia to porażka: - parking mikroskopijny, 1 miejsce dla niepełnosprawnych, dla sprawniejszych może z 5... jest drugi parking, ale kilka ulic dalej więc tylko dla zdrowych... wiadomo, że chorzy do lekarzy nie jeżdżą :/ - przyjechałam 30 minut przed wizytą, ale to dobrze- 15 spędziłam w kolejce do recepcji... jak to się ma do wysyłanej informacji żeby przybyć 10 minut wcześniej? - hit - podałam dowód osobisty, a Pani w recepcji głośno przeczytała mój PESEL... czyli RODO wg PZU... Podsumowując- jeśli jesteście chorzy, nie dysponujecie ekstra czasem na stanie w kolejce i chronicie tak wrażliwe dane jak PESEL to proponuję unikać...
-
Elżbieta Moroz ★☆☆☆☆
Byłam dzisiaj z zalegającym czopem woskowinowym ucha prawego na wizycie u laryngologa Dutkiewicz. Lekarz nic z tym nie zrobił, wypisał receptę na jakiś sprey, który mam aplikować na noc, na skierowanii napisał w rozpoznaniu głuchotę i kazał przyjść na kolejną wizytę, a kolejna wizyta w tej placówce to termin na luty 2026. Jest mnóstwo negatywnych opinii na temat pracy pana doktora. Myślałam, że jednak w tym przypadku wykaże się kompetencją i profesjonalizmem. Niestety nie. Jestem zmuszona pójść prywatnie z tym problemem. A pan doktor to się do tej pracy już zdecydowanie nie nadaje !
-
Mateusz Wójcik ★★☆☆☆
Czy pan Tomasz Luberda to lekarz? Czy tylko wystawiacz zwolnień lekarskich i recept za niemałe pieniądze? Zacznijmy od tego że ten pan w fajnej stylówie, w bluzie z Davidem Bowie, ale bez kitla czy fartucha.. w ogóle mnie nie zbadał! Nawet nie sprawdził czy mam gorączkę! Na nic nie spojrzał, nic nie zweryfikował. Tylko wysłuchał co miałem do powiedzenia i zapytał na ile potrzebuję zwolnienia do pracy.. Skończyło się na tym, że w środku nocy musiałem jechać na SOR ze względu na wysoką gorączkę i ból, który był tak silny, że nie dało się spać. Placówka naprawdę jest w porządku, ale tego pana pseudolekarza odradzam każdemu..
-
Ola Monla ★★★★★
Ostatnio gościłam w tej placówce kilka razy i trafiłam tu na bardzo dobrych lekarzy. Pani dr Katarzyna Łoin-dermatolog z ogromną wiedzą. Pani doktor bardzo dokładnie mnie zbadała i dała odpowiednie zalecenia, a także wykazała się niesamowitą empatią, co w dzisiejszych czasach nie jest standardem. Pani dr Przybyła - kardiolog również wykazała się odpowiednim podejściem do pacjenta. Nie zbagatelizowała objawów i wydała odpowiednie zalecenia i dalszą diagnostykę. Na koniec, wielkie PODZIĘKOWANIA dla Pani Jolanty Pęksy pracownicy rejestracji pacjentów. Pani Jolanta pomogła wybrać odpowiednie terminy badań, co było niemałym wyzwaniem, bo zleconych badań było bardzo dużo, a musiały zostać zsynchronizowane w czasie. Osobiście, nie spotkałam się nigdy z takim podejściem do pacjenta, pełnym wyrozumiałości i sympatii. Dziękuję!
-
Radek Szewczyk ★★★★★
Wizyta w placówce PZU Zdrowie na ul. Niskiej 2 niesamowicie pozytywnie zaskoczyła mnie. W gabinetach które "odwiedziłem" spotkalem sie z miłą i profesjonalną obsługą!!! Uśmiech na twarzy, chęć pomocy. Natomiast jesli chodzi o panie w recepcji... są niesamowite !!! ( zwłaszcza pani bodajże Jolanta) Nie ograniczają się wyłącznie do swojej podstawowej pracy lecz robią coś wiecej... Są niesamowicie miłe i uprzejme !!! Wrażenie , że przychodzi sie do swojego starego przyjaciela który chce Ci pomóc na wszelkie dostępne sposoby !!! Miła rozmowa i chęć rozwiązania problemu. Aż chce się wracać... choć może akutat w tym przypadku nie jest to na miejscu bo przecież chodzi o zdrowie ;) Dziękuję serdecznie i polecam :)
-
Michał Nowakowski ★★★★★
Bardzo profesionalna i przemiła obsluga już od wejscia. Mam ubezpiecznie grupowe z PZU. Pomylilem dzien wizyty a pani w recepcji wszystko zalatwila z uśmiechem i w 5 min. Przelozyła mi wizyte na ten sam dzień żebym nie musiał przyjezdzać jeszcze raz. Przed wizyta zrobiono mi komplet niebednych badań: cieśnienie i EKG. Gorąco polecam to centrum medyczne. Super miejsce!!!
-
Malgorzata Peron ★★★★★
Pragnę polecić placówkę PZU na ul. Niskiej 2 z której korzystam od kilku miesięcy. Panie w rejestracji bardzo miłe i serdeczne, rozumieją potrzeby pacjentów i służą swoją pomocą, jestem mile zaskoczona i bardzo zadowolona. Zespół lekarzy z których konsultacji korzystam, a szczególnie lekarz ortopeda człowiek o wielkim sercu, pełen empati i zrozumienia, do którego chodzę na wizyty od lat, poprostu pełen profesjonalizm. Zawsze trafna diagnoza, nieoceniona dokładność i zalecenia leczenia, po których wiem, że trafiłam w dobre ręce i leczenie przyniesie 100% efekt. Szczerze polecam tą placówkę.
-
Andrzej Janiga ★★★★★
Z usług Centrum Medycznego PZU, przy ul. Niskiej 2 w Krakowie korzystam od kilku tygodni. Jestem bardzo zadowolony z obsługi pacjenta na najwyższym poziomie. Pani doktor Kardiolog Maria Lelakowska to wspaniały lekarz, profesjonalista w zakresie kardiologii Każdemu będę polecał tego Kardiologa za pełną wiedzę i miłe przyjęcie do gabinetu. Super Kardiolog, Polecam gorąco !!!!!!!!!!!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska?
Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska znajduje się przy Niska 2, Prądnik Biały, 31-306 Kraków, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska?
Można skontaktować się z Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska pod numerem +48 225 359 191
Jak można dotrzeć do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska?
Do Centrum Medyczne PZU Zdrowie Kraków Niska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku