Opinie

  1. Aleksandra Strug ★★★★★

    Synkowi bardzo podobały się zajęcia z gimnastyki. Wyszedł bardzo zadowolony. Dużo ciekawych zabaw, przeszkód i wyzwań. Napewno skorzystamy z kolejnych. Polecamy PikiTiki

  2. Kat Mac (Katia) ★★★★★

    Byłam na zajęciach pierwszy raz ,wiem ze to za mało, by w pełni ocenić ich skuteczność ale przy moich problemach z kręgosłupem okazały sie pomocne. Bo już odczuwam poprawę i jestem bardzo zadowolona z ćwiczeń i podejścia instruktorki,bardzo polecam.

  3. Anna Winczyk ★★★★★

    W imieniu mojego dziecka chciałabym z całego serca podziękować całej ekipie trenerskiej. Dziękujemy za Wasze ciepło, uśmiech i niesamowitą pasję, z jaką prowadzicie każde zajęcia. Dzięki Wam moje dziecko nie tylko rozwija swoje umiejętności, ale przede wszystkim czuje się zauważone, wspierane i zmotywowane. Wasza cierpliwość, zaangażowanie i podejście pełne szacunku sprawiają, że treningi są dla niego prawdziwą przyjemnością. Jesteście wyjątkowi! Dziękujemy i polecamy!

  1. Teresa Ibek ★★★★★

    Moje dzieci zadowolone z polkoloni to coś co sie prawie nie zdaza ...Tym razem sie udało półkolonia wspinaczkowa była dla nich strzałem w dziesiątkę...serdecznie wszystkim polecam Dziękuję Kadrze bo zrobili kawal dobrej roboty Pozdrawiam Teresa

  2. Lidia Morawska ★★★★★

    Nie pamiętam, kiedy moje córki były tak zadowolone z jakichkolwiek zajęć! Półkolonia wspinaczkowa okazała się strzałem w dziesiątkę – codziennie wracały pełne emocji, z błyszczącymi oczami i opowieściami, które nie miały końca. Z całego serca dziękuję prowadzącym – za to, że byliście obecni, uważni, kreatywni i po prostu świetni z dzieciakami. Widać, że robicie to z pasją – i to się czuje. Bardzo, bardzo polecam!

  3. Olga Larkys ★★★★★

    Zapisałam dziecko na gimnastykę korekcyjną. Zarówno dziecko, jak i ja jesteśmy zadowoleni z lekcji. Są ćwiczenia rozwijające szybkość i zwinność, wzmacniające mięśnie. Wszystko w formie zabawy, wygodnej dla dziecka. Dziecko poprosiło panią trenerkę, aby nauczyła robić gwiazdę, pani trenerka przeznacza na to czas i stopniowo uczy dzieci, wszyscy są zainteresowani)

  1. Tom B ★★★★★

    Nowa sala do zajęć ruchowych w Bronowicach otwarta 10.01.2025 :) W grafiku zajęcia zarówno dla dorosłych jaki i dla dzieci: taniec, fitness, treningi personalne, kursy wspinaczkowe, gimnastyka korekcyjna, gimnastyka dla seniorów i wiele innych ciekawie brzmiących np. Influ-Dance tiktok dance czy Fitness w stylu lat 80tych :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres PikiTiki - Centrum Sportu i Rekreacji?

PikiTiki - Centrum Sportu i Rekreacji znajduje się przy Samuela Bogumiła Lindego 1, Bronowice, 30-148 Kraków, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do PikiTiki - Centrum Sportu i Rekreacji?

Można skontaktować się z PikiTiki - Centrum Sportu i Rekreacji pod numerem +48 453 391 843

Jak można dotrzeć do PikiTiki - Centrum Sportu i Rekreacji?

Do PikiTiki - Centrum Sportu i Rekreacji można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements