Opinie

  1. Dominik Wątor ★★★☆☆

    Na chwilę obecną stacja kolejowa jest podzielona na dwie części małą część pasażerską i dużą część biblioteki w sumie dla mnie który korzysta z bibliotek jest to znakomita możliwość kiedy czekam na pociąg i nie mogę jeszcze pogrzebać za książka

  2. Tomasz Nowak ★★★★☆

    Dworzec fajny zadbany wszystko jest okej oprócz tego że wszyscy sobie palą nie ma żadnej ochrony.

  3. Marcin Morawski ★★★★★

    Doskonałe do życia!!! Kraków blisko, dużo terenów do rekreacji.

  1. Aleksander Halicki ★★★★★

    Bardzo ładny dworzec, w którym znajduje się poczekalnia, kawiarnia i biblioteka. Pociągi na chwilę obecną kursują do Krakowa, Oświęcimia, Bielsko-Białej oraz Zakopanego. (Być może za jakiś czas połączenie do Katowic?)

  2. J. K. ★★★★★

    Zadbana poczekalnia dla Pssażerów. NA korytarzu w gablocie jest między innymi MAPKA z zaznaczonymi wykreślonymi TRASAMI AUTOBUSÓW i BUSÓW w SKAWINIE.

  3. Marek Suchy ★★★★★

    Bardzo ładnie zmodernizowany dworzec. Obsługuje wiele pociągów regionalnych i dalekobieżnych. Jest duży parking .

  1. Agnieszka Knap ★☆☆☆☆

    Nadal remont. Ograniczony ruch pociągów. W przedziałach godzinowych np rano do Krakowa nadal przesiadka w Kraków Płaszów, więc zamiast 20 minut do centrum Krakowa - Kraków Główny niemal godzina. W godzinach południowych - busy na całej trasie - lepiej wybrać MPK. Aktualnie żadnej infrastruktury gospodarczej czy WC. Kładka nad torami to jakiś nieporozumienie. Ruszające się, pokuzowane, popękane, uszczerbione stopnie, a zimie czy po deszczu lepiej trzymać się barierki.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Skawina?

Skawina znajduje się przy Władysława Sikorskiego, 32-050 Skawina, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Skawina?

Do Skawina można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements