Opinie

  1. Natalia Abramczuk ★★★★★

    Szybka wysyłka, najlepsze ceny, zawsze multum próbek. I to nie małych próbek, a takich po 75-100 ml. Obsługa, kontakt - świetne. Polecam każdemu!

  2. A K ★☆☆☆☆

    Zamówione 2 z 3 produktów do włosów były otwarte i w części opróżniona w nich zawartość, w szczególności jednego z produktów ktoś użył bądź odlał część zawartości. Pracownica sklepu utrzymywała, że będą składali reklamacje do firmy kurierskiej, tyle że karton z ich oryginalnymi taśmami dotarł nienaruszony. Zdecydowanie nie polecam.

  3. Weronika ★★★★★

    Pierwszy raz zamawiałam produkty w tym sklepie, ale na pewno nie ostatni. Paczka wysłana EKSPRESOWO, mniej niż 24h później była już u mnie (w sobotę), była też dobrze zapakowana. Polecam!

  1. Kinga Pilch ★☆☆☆☆

    Robiłam zakupy w sklepie Friser regularnie co pare miesięcy, jednak wiecej juz ich nie zrobie. Kupiłam na ich stronie szczotke do włosów marki Olivia Garden. Niestety szczotka pomimo wielkiej dbalości o nią zaczela tracic kulki, przez co bardzo szarpie wlosy. Dodatkowo wiekszosc kulek ktora zostala, rowniez jest bardzo poscierana, wiec szczotka totalnie nie nadaje sie do uzytku. Takie rzeczy nie powinny miec miejsca, gdyby szczotka byla oryginalna. Zglosilam sprawe do sklepu i poprosilam o wymiane na nowa, bo moze trafiła mi się felerna partia. Niestety moja reklamacja została odrzucona. Odpowiedz na moja reklamacje rowniez byla lakoniczna "Pani reklamacja została odrzucona. Szczotka w chwili dostarczenia nie posiadała wad fizycznych i materiałowych." Uwazam, ze zadna oryginalna szczotka po pol roku domowego uzytku nie powinna nadawac sie do śmietnika, tym bardziej szczotka Olivii Garden, wiec myslalam, ze uznanie reklamacji to jedynie formalnosc. Nie polecam sklepu, bo albo sprzedaje nieoryginalne produkty albo z ukrytymi wadami a później niestety uchyla się od odpowiedzialności.

  2. Paulina Rafalska ★★☆☆☆

    Kosmetyki w dobrej cenie, zapakowane bezpiecznie. Niestety, jeżeli komuś zależy na czasie nie polecam tego sklepu. Informacja na stronie, według której wszystkie zamówienia złożone do godziny 15:00 zostaną wysłane tego samego dnia jest nieprawdziwa. Zamówienie złożone ok 14:30 zostało wysłane dopiero kolejnego dnia popołudniu. Pani na infolinii zapytana dlaczego otrzymałam maila z informacją, że zamówienie zostało wysłane dzień wcześniej powiedziała obojętnie, że to pewnie system automatycznie wygenerował takiego maila...

  3. Magda Kundegórska ★★★★★

    Serdecznie Polecam zamawiam już ok 3-4 lat - najpierw na Allegro a teraz od 2 lat z Państwa strony, kosmetyki świetnie zapakowane, dobre ceny i promocje dzięki którym można wypróbować miniatury a potem jak to było w moim przypadku kupić produkt pełno wymiarowy z firmy Redken oraz Kerastase. Przesyłka dochodzi w czasie. Dziękuję zespołowi za Realizację w dniu dzisiejszym mojego zamówienia i jak polityka firmy się nie zmieni będę wiernie do Państwa wracała. Z całego serca polecam bo warto robić u Państwa zakupy

  1. pati zak ★★★★★

    Rewelacyjna firma! Kosmetyki zawsze oryginalne, profesjonalne i świetnej jakości. Zamówienia realizowane błyskawicznie, wszystko starannie zapakowane. A te gratisy do zamówienia to naprawdę super dodatek – miło zaskakują! Polecam friser.pl każdemu, kto ceni sobie dobre produkty i świetną obsługę!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Friser?

Friser znajduje się przy aleja 1000-lecia 15d, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Friser?

Można skontaktować się z Friser pod numerem +48 505 819 180

Jak można dotrzeć do Friser?

Do Friser można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements