Opinie

  1. WinterFox ★★★★★

    Bardzo dobry kebab i pasująca do niego cena. Sprawna obsługa i wydanie jedzenia :] Lokal w zimie trochę chłodny w środku, ale nie jest źle. Chętnie wrócę jeśli będę mieć ochotę na kebaba i będę w okolicy

  2. Lukasz Piskorski ★★★★☆

    Dobry kebab. Jakoś adekwatna do ceny. Średni w tortilli był całkiem duży. Jak za 21 zł taka porcja to polecam. Mięso trochę podsuszone i dość słone. Miła obsługa. Zasłużone 4 gwiazdki.

  3. Paweł Jamroś ★★★★★

    Kebab na cienkim cieście bardzo smaczny, mięso dobrze przyprawione i soczyste, a warzywa świeże. Sosy idealnie wyważone – nie za dużo, nie za mało. POLECAM

  1. Zbyszek W ★★★☆☆

    Wstąpiłem przejazdem bo wzywał mały głód, niestety mimo, iż kebab jest bardzo długi to mało w nim mięsa i strasznie jest płaski. Mięso mieszane poprawne ale nie jest to jakaś rewelacja, warzywa są świerze, sosy przeciętne. Tortila bardzo spieczona i strasznie zasusza. Osobiście nie polecam głównie przez tą okropną tortilę.

  2. Wojtek ★☆☆☆☆

    Kebab średni, przeważa kapusta, mięso zimne, kula mocy, nie ścinane na bieżąco tylko nabierane z jakiejś miseczki z boku. W lokalu żadnego ruchu, opiekacze powygaszane. Kebab nie zachwyca Odp. Żadna płatna recenzja, tylko zrobiłem zdjęcia przed zjedzeniem jak we wszystkich moich opiniach. Polecałbym się zapoznać z kontem zanim kogoś pomówicie. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów z takim podejściem do klienta. A co płatych recenzji polecam z zapoznaniem się z ocenami na 5 gwiazdek, z kont z ograniczonych dostępem lub tych które mają jedną lub dwie oceny. Hipokryci.

  3. Konrad B. ★☆☆☆☆

    Niestety kolejny średniak w Krzeszowicach. Kilka miesięcy temu działał w tym miejscu inny kebab, był trochę lepszy i nie przetrwał... Zamówiłem na otwarcie lokalu dwa "duże" talerze kebab na wynos i dostałem porcje jak dla dziecka. Surówki z tego talerza nie dało się zjeść bo było w niej kilo soli, warzywa? 1 pomidorek koktajlowy przepołowiony,brak ogórka, brak salaty. Trochę mięsa mieszanego na spróbowanie. Cena talerza 25zl nie adekwatna do porcji.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres KEBAB 360, Krzeszowice?

KEBAB 360, Krzeszowice znajduje się przy Tadeusza Kościuszki 53B, 32-065 Krzeszowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do KEBAB 360, Krzeszowice?

Można skontaktować się z KEBAB 360, Krzeszowice pod numerem +48 451 516 224

Jak można dotrzeć do KEBAB 360, Krzeszowice?

Do KEBAB 360, Krzeszowice można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements