Opinie

  1. Kinga Ko ★☆☆☆☆

    Najgorsza poczta w Polsce. Mylą listy, mylą przesyłki. Dzieci by tam lepiej pracowały. Omijajcie szerokim łukiem

  2. Miłosz Naklicki ★☆☆☆☆

    Patologia w Polsce szybciej wyślę InPost przesyłkę do innego kraju niż pismo do gminy obok 10 dni jeden list dystans 40km potwierdzenie SMS dopłaciłem nie dostałem awizo "zostawione" chociaż w firmie każdy jest i nikt nie przychodził z pocztą. Niech już dadzą upaść poczcie jak nie jest w stanie podstawowych obowiązków wykonać

  3. ELŻBIETA KURAŚ ★☆☆☆☆

    Najgorszy urząd pocztowy, przez miesiąc brak kontaktu, nikt nie odbiera telefonu, nie odpisuje na maile.Nie wywiązuje się z usług pomimo opłaty. Brak przesyłu emerytury, osoba starsza pozostawiona bez środków do życia.

  1. Patryk K ★☆☆☆☆

    Daje jeden z powodu braku odpowiedniej ilości obsługi w urzędzie. Rozumiem redukcję etatu ale to jest porażka. Pani obsługująca bardzo sympatyczna.

  2. Malwina Szczepanik ★☆☆☆☆

    Totalna porażka,jeśli chodzi o Pocztex ! CLowiek czeka cały dzień na przesyłkę a ktoś ma to w nosie ! Nie dojedzie pod wskazany adres ,nie zostawi awizo a w historii transportu nieudana próba doręczenia i awizo ! Śmiech na sali. Dostajesz info że w kolejnym dniu roboczym ponowna próba doręczenia po czym po weekendzie w poniedziałek o 12 dostajesz info ,że paczka czeka do odbioru w punkcie.Niech was ... ! Szlag trafi.

  3. Wiktoria Adamczyk ★☆☆☆☆

    Jedna pani obsługuje 14 osobową kolejkę, druga dokłada towar, którego wcale nie brakuje...

  1. Automatykon International ★☆☆☆☆

    Jeśli by było minus - 5 gwiazdki bym dał. W każdym razie listonosz zostawia awizo mimo że jestem w domu na codzień. A teraz od dwóch tygodni czekam na list. Brak słów!!!!!!!

  2. Norbert Korpak ★★★★★

    Nie mam żadnych zastrzeżeń. Obsługa zawsze przy mocna przy wyborze kartek pocztowych.Pani w okienku zawsze uśmiechnięta. Nie miałem reklamówki ,a pani mi dała swoją na kartki i gazety . Srrdecznie polecam ten Urząd Pocztowy .Pełen profesjonalizm .Pozdrawiam serdecznie z Chrzanowa .

  3. Carl Jackson ★☆☆☆☆

    Informacja na awizowo, że przesyłkę odbiore w sobotę do godz 14. I wywieszona kartka na drzwiach, że w soboty nie czynne. Kpina i marowanie czasu. Proszę koniecznie zaktualizować pieczątki listonoszom, którymi steplowane jest awizo. !

  1. Rune One ★☆☆☆☆

    Chodzę tam tylko z musu, jak jakieś pismo urzędowe przyjdzie. Niestety miałem nie przyjemność pojawić się tam, ostatniego dnia miesiąca, gdzie emeryci i renciści kasę odbierają. Żal mi tej biednej kobiety, biegającej wręcz z wywieszonym językiem. Nawet wtedy jest tylko jedno okienko czynne, kolejka aż na pole! Skandal nie mogę się doczekać aż zlikwidują ta instytucje. Zrobili z niej jakiś targ, zamiast zająć się tym co do nich należy. Zwłaszcza że byli pierwi. Konkurencja ich miażdży. Skandal jak to funkcjonuje, szefostwu to bym nie dał straganu na odpuście prowadzić.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy Dworcowa 10, 32-540 Trzebinia, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 326 121 075

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements