Opinie

  1. Piotr Tomaszewski ★☆☆☆☆

    UWAGA! Nikomu nie polecam, dwa silniki regenerowane, w obu pęknięta głowica lub inna usterka dyskfalifikująca takowy silnik do założenia, Zregenerowane karcherem i dimmerem do mycia silników- zresztą wystarczy wejść do środka i zobaczyć tą dziuple, dziwie się, że jeszcze takie miejsca funkcjonują. Załuje, że przed zakupem nie wszedłem w opinie, kilkaset zlotych na paliwo lepiej oddać bezdomnym. Jeden plus tej historii, to że oddali po miesiącu pieniądze... po kilku mailach i straszeniu sprawą w sądzie!

  2. Jakub Jakub ★☆☆☆☆

    Zdecydowanie nie polecam. Silnik kupiony w tej firmie od razu miał wycieki z miski. Próba kontaktu z firmą za każdym razem kończy się tekstem "proszę napisać maila" - oczywiście zapomnijcie że ktokolwiek na tego maila odpowie. Gwarancja pisemna na silnik to śmiech na sali - jedyny numer telefonu jaki jest podany to telefon do mechanika na warsztacie i tam temat kończy się "proszę napisać maila" - nie chcą podać numeru do żadnej osoby decyzyjnej A TYM BARDZIEJ DO OSOBY PODPISANEJ NA KARCIE GWARANCYJNEJ. Po którymś telefonie dostaliśmy pozwolenie na zdjęcie miski olejowej. W misce było pełno opiłków metalu oraz UWAGA - BRAK CZĘŚCI W SILNIKU W POSTACI WAŁKÓW WYRÓWNOWAŻAJĄCYCH. PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH PRZED TĄ FIRMĄ ! UWAŻAJCIE !!!. Silnik jeszcze dobrze nie popracował w samochodzie a już się zaciera !

  3. Mateusz Żerdzin ★☆☆☆☆

    Naprawa w tym serwisie jest nieprofesjonalna, naprawiają silniki byle jak i unikają odpowiedzialności za źle naprawiony silnik. Poniżej zdjęcie naprawy.

  1. Piotr Lenik ★★★★★

    3 miesiące temu kupiłem silnik, jestem bardzo zadowolony! Wszystko działa, gorąco polecam!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Rege?

Auto Rege znajduje się przy Przemysłowa 1, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Auto Rege?

Do Auto Rege można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements