Opinie

  1. Dawid Dawid ★☆☆☆☆

    Tragedia już któryś raz pizza zimna . Ogólnie najgorsza pizzeria w Olkuszu Nie polecam …

  2. Robert Pawlik ★☆☆☆☆

    Na stronie sieci milion promocji a w lokalu kicha... generalnie lepiej sie nie nastawiać na promocję w tej sieci mam wrażenie... Pizza raczej przeciętna że wskazaniem na słabą- mało wyrazisty sos i podawana w temperaturze bardziej pokojowej niż prosto z pieca a do tego oliwa raczej słabej jakości. Obsługa poziom -"mogę podać nr do centrali"... Ogólne nie polecam.

  3. Sylwia Rożniatowska ★★★★★

    Byliśmy grupą ponad 30 osób. Obsługa miła, pomocna. Zamówiliśmy 12 największych pizz i nie czekaliśmy nawet godziny. A jeszcze dostaliśmy rabacik :) pizza wszystkim bardzo smakowała. Polecamy ten lokal!

  1. Iwona Kapral ★☆☆☆☆

    Muszę podpisać się pod negatywnymi opiniami i jeśli właściciel nic z tym nie zrobi, to kiepsko to widzę. Atmosfera od wejścia średnia. Podobny lokal na rynku, Mąka….., miał brak miejsc a tu pustki. Obsługa nieuprzejma, gburowata, zwłaszcza jedna Pani. Młoda dziewczyna próbowała nadrabiać ale niesmak pozostał. Jeśli chodzi o samą pizzę, to mocno średnia, dużo taniego ciągnącego sera, salami kilka plasterków na dużej pizzy i na drugiej to samo, minimalna ilość dodatków. Nie polecam, słabo, słabo i jeszcze raz słabo. Żebyście mieli tylu klientów ile podobny lokal na rynku,to dużo pracy przed Wami.

  2. Hubert Baranik ★★☆☆☆

    Jedzenie było dobre, ale obsługa niestety zepsuła całe wrażenie. Pani z ciemnymi włosami była wyjątkowo nieuprzejma i lekceważąca. Więcej tam nie wrócę.

  3. Agnieszka Filus ★★★★★

    Polecamy z całego serca. Miła atmosfera, bardzo sympatyczne Panie obsługujące, bardzo dobra pizza zamawiana przez nas już wielokrotnie i jeszcze nie raz zamówimy.

  1. Olga Dzido ★★☆☆☆

    Pizza smaczna, lecz cenowo chyba najdroższa w okolicy. Klimat fajny, brakuje jednak serwetek na stołach jak na taką restaurację, w której serwuje się jedzenie. Obsługa jedynie spełnia swoje zadania po najniższej linii oporu. Przyjąć zamówienie i podać. Bez życzliwości i zachęcenia klienta. Człowiek wchodzi jak do pustego lokalu i wychodzi i nie ma kto odpowiedzieć "dowodzenia".

  2. Andrzej Dzwoniarkiewicz ★☆☆☆☆

    Pizza super, burger niestety spalony z obu stron, gorycz w ustach, nie polecam. Opinia zaninizona z powodu nie smacznego i spalonego burgera ktory nie powinien byc podany!

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Da Grasso?

Da Grasso znajduje się przy Francesco Nullo 19, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Da Grasso?

Można skontaktować się z Da Grasso pod numerem +48 504 914 953

Jak można dotrzeć do Da Grasso?

Do Da Grasso można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements