Nie polecam. Właścicielka bardzo nieuprzejma, mam wrażenie, że ocenia ludzi po wyglądzie i nie każdy zasługuje na jej uwagę. Przykre i takie płytkie...
Zdjęcia
Opinie
-
Aneta G-T ★☆☆☆☆
-
Ewelina ★★★★★
Profesjonalna obsługa, polecam serdecznie ❤️
-
Michał Kuś ★★★★★
Polecam, miła atmosfera, profesjonalne strzyżenie.
-
Kaja Dudek ★☆☆☆☆
Nie polecam tego salonu. Miałam mieć wykonany zabieg botoksu na włosy. Jestem bardzo niezadowolona. Według opisu na Booksy zabieg miał trwać 1,5 godziny, tymczasem całość zajęła zaledwie 40 minut. Pani fryzjerka tłumaczyła to tym, że czas trwania zależy od tego, czy ktoś decyduje się również na podcięcie końcówek i od długości włosów — ale umówiła sobie kolejną klientkę idealnie po 40 minutach nie widząc wcześniej włosów. Sam zabieg ograniczał się do umycia włosów, nałożenia preparatu, położenia ciepłej szmatki, ponownego umycia i wysuszenia włosów. Efekt? Żaden. Włosy wyglądają dokładnie tak samo jak przed zabiegiem, nie zauważyłam żadnej różnicy. Nie mówiąc już o tym że nie było używanych ręczników papierowych tylko zwykly ręcznik... Można się poczuć jak w PRLu. Dla porównania — miałam wykonywany profesjonalny botoks włosów w innym salonie, trwał prawie 2 godziny i efekty utrzymywały się około 10 tygodni. Tutaj usłyszałam, że zabieg powinno się powtarzać co 10 dni, co jest moim zdaniem kompletnie nielogiczne i wygląda raczej na próbę naciągania klientek. Gdy zwróciłam uwagę, że zabieg nie wyglądał tak jak powinien, nie było wszystkich etapów, które są standardowo wykonywane i opisywane (również tych, które miałam w innym salonie), usłyszałam, że „to jest botoks i był wykonany zgodnie z zaleceniami producenta”. Zamiast rzeczowej rozmowy, zostałam wciągnięta w nieprzyjemną dyskusję. Byłam również umówiona na fryzurę po 3 dniach ale po takiej sytuacji zrezygnowałam — ogólnie często korzystam z różnych usług w różnych miejscach, ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się, żebym musiała reklamować usługę. Czuję się oszukana. Pieniądze zostały pobrane, a efektu brak. Nałożyć ampułkę i potrzymać pod ciepłą ścierką mogłam sama w domu (a tu koszt 220 zł). Brak również zaproponowania żeby się dogadać ze strony Pani fryzjerki, wręcz wmawianie że to jest mój sposób na odzywkiwania pieniędzy, niedorzeczne. Zdecydowanie odradzam.
-
Dominika ★★★★★
Bardzo polecam, profesjonalnie podejście i świetnie wykonana usługa ❤️
-
Patrícia ★★★★★
Moja rodzina korzystała z usług tego salonu i z opowiadań wiem, że fryzjerka jest niesamowita! Profesjonalna, utalentowana i bardzo sympatyczna. Gorąco polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Studio Fryzur & Barber Martyna Jeleń?
Studio Fryzur & Barber Martyna Jeleń znajduje się przy Strzelców Olkuskich 4, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Studio Fryzur & Barber Martyna Jeleń?
Można skontaktować się z Studio Fryzur & Barber Martyna Jeleń pod numerem +48 732 139 662
Jak można dotrzeć do Studio Fryzur & Barber Martyna Jeleń?
Do Studio Fryzur & Barber Martyna Jeleń można dotrzeć, korzystając z poniższego linku