Opinie

  1. Marek Kozera ★★★★★

    Bardzo polecam. Pan Zbyszek i Pani Ela od kilkunastu lat w branży. Wiedze posiadają ogromną, pedantyczne podejście do każdego zadania. Dodatkowo od kilku lat w ofercie mają oklejanie samochodu foliami ppf czy przyciemnianie szyb. Zakres usług ogromny. Polecam.

  2. Aleksandra Skotniczna ★★★★★

    Serdecznie polecam! Mój Mercedes V przeszedł pełną metamorfozę – lakier, który był już mocno zmęczony, odzyskał swój pierwotny blask. Po dwuetapowej korekcie i aplikacji powłoki ceramicznej samochód wygląda jak nowy! Wnętrze zostało dokładnie wyczyszczone, odświeżone i zabezpieczone – pachnące i przyjemne jak w nowym aucie. Ogromne wrażenie zrobiła na mnie dbałość o każdy detal – od polerowania reflektorów i elementów piano black, po perfekcyjnie doczyszczone felgi. Dodatkowo właściciel wykazał się ogromną uprzejmością – odwiózł mnie do domu po zostawieniu auta. Pełen profesjonalizm, pasja i świetne podejście do klienta – zdecydowanie polecam każdemu, kto chce, by jego auto wyglądało lepiej niż po wyjeździe z salonu! Jak określiła moja córka jest to różnica niebo a ziemia.

  3. Dawid ★★★★★

    Wczoraj odebrałem samochód spod skrzydeł ekipy Reno Cars i opinia może być tylko jedna… jestem zachwycony efektem! 2-etapowa korekta lakieru, ceramika, przyciemnianie szyb, detailing całego wnętrza, coś pięknego… Samochód u ekipy Reno Cars był tydzień, a Pan Zbyszek codziennie informował telefonicznie co jest zrobione, co robi aktualnie i jaki jest plan - takiego podejścia oczekiwałoby się wszędzie! (Nie wspominając, że przez cały czas dostawałem zdjęcia prowadzonych prac) Jeżeli nie byłem czegoś pewien czy warto/nie warto, ekipa od razu tłumaczyła i doradzała - nie był to skok, aby naciągnąć klienta, a rzetelna pomoc, aby doradzić co będzie najlepsze. Polecam z czystym sumieniem. Był to pierwszy samochód oddany do ekipy Reno ALE na pewno nie ostatni!

  1. Michał Seweryn ★★★★★

    Polecam usługi Pana Zbigniewa pełen profesjonalizm i bardzo dobre podejście do klienta

  2. P Mikrut ★★★★★

    Robiłem polerke dwuetapową czarnego lakieru plus powłokę Magnite.... wyszło rewelacyjnie jak nówka, wszystko profesjonalnie zrobione, bardzo dokładnie progi zderzaki wnęki nawet pod maską pas przedni i boki odświeżone plus felgi i folia na reflektory. Polecam i daje 5 gwiazdek, na pewno wrócę

  3. Pawel Kasperski ★★★★★

    Pełen profesjonalizm zarówno w obsłudze klienta, a przede wszystkim rzetelnie wykonanej usłudze. Auto wygląda świetnie pomimo, że to pelnoletnia Toyota Yaris. Polecam w 100%

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres FHU Reno-Car Zbigniew Ciepał?

FHU Reno-Car Zbigniew Ciepał znajduje się przy Osiecka 3A, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do FHU Reno-Car Zbigniew Ciepał?

Można skontaktować się z FHU Reno-Car Zbigniew Ciepał pod numerem +48 660 199 315

Jak można dotrzeć do FHU Reno-Car Zbigniew Ciepał?

Do FHU Reno-Car Zbigniew Ciepał można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements