Opinie

  1. Klaudynka ★☆☆☆☆

    Sprawdzajcie historie pojazdów, ostatnio trafiłam na ofertę czerwonego Hyundai i30 2018 rok, na raporcie carvertical auto używane od nowości w Czechach, ostatni wpis 12.2024 przebieg ponad 205tys km. Kwiecień 2025 nowy właściciel w Polsce, przebieg już nie całe 180tys km, twierdzi, że przywiózł z Włoch, ale na prośbę o podanie włoskiego numeru rejestracyjnego podaje zmyślony numer XOP83211, gdzie taka numeracja 3litery+5cyfr nigdy we Włoszech nie występowała. Podobno jest książka serwisowa z przebiegiem ok 174tys km w 11.2024r, ale jak, skoro na rządowych stronach na przeglądach są inne wartości?

  2. Ryszard Siudut ★★★★★

    Kupilem auto w komisie Automaz , wszystko się zgadzało z opisem w ogłoszeniu. Właściciel wyraził zgodę bez problemu na sprawdzenie auta w dowolnej stacji diagnostycznej, co w niektórych komisach robią z tym problem. Użyczył nawet własnego czujnika do pomiaru grubości lakieru. Z zakupu jestem bardzo zadowolony gorąco polecam ten komis , z pewnością wrócę do następnego zakupu auta ...pozdrawiam serdecznie.

  3. patryk stramecki ★★★★★

    AutoKomis jakich juz niestety mało zgłosiłem się do właściciela z potrzebą na samochód w danej wersji... po kilku dniach otrzymałem telefon że jest dany pojazd. Samochód okazal sie w lepszej wersji niz wymagałem w super stanie technicznym i wizualnym... obsługa miła i rzetelna auto bylo do odbioru na drugi dzien z kompletem dokumentów i kluczyków. Zdecydowanie POLECAM.

  1. Kam Kam ★☆☆☆☆

    Kupiłem parę lat temu samochód. Po tygodniu zwróciłem. Jedno wielkie oszustwo. Strata czasu i pieniędzy.

  2. Aa Bb ★☆☆☆☆

    Jedna gwiazdka za 3 rzeczy przy b jednym aucie. -cena netto -proszę pisać rocznik samochodu a nie coś takiego jak rocznik modelowy!!! - przebieg w ogłoszeniu mniejszy niż na przeglądzie równy rok temu. Wychodzi że auto jest rok starsze z większym przebiegiem i jeszcze 5tys droższe niż w ogłoszeniu. To wystarczy by nie kupić u was samochodu

  3. Shirosai PL ★☆☆☆☆

    Komis podaje w ogłoszeniu na OtoMoto ceny netto, chcę wystawić fakturę na dużo niższą kwotę niż klient ma zapłacić.

  1. Izka 715 ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona! Kupiłam tam przepiękny samochód w bardzo dobrym stanie technicznym, z udokumentowanym niskim przebiegiem. Samochód w środku wygląda praktycznie jak nowy. Cenowo bardzo korzystnie, porównując do innych miejsc w których byłam oglądać pojazdy. Obsługa bardzo miła i profesjonalna, samochód można było dokładnie obejrzeć na miejscu i wszystko samemu posprawdzać. Do tego otrzymałam komplet dokumentów wraz z informacją, jak dalej postępować (chodzi o informacje dotyczące rejestracji pojazdu i załatwienia formalności). Mogę polecić z całego serca - właścicielowi oraz obsłudze serdecznie dziękuję za pomoc, poradę i wsparcie. Kupiona Fiesta ma się dobrze i jeździ jak złoto, na pewno będzie długo służyć :)

  2. Gertruda Kalinowska ★★★★★

    Kupiłam auto w tym komisie w tamtym roku, więc śmiało mogę podzielić się opinią po paru ładnych miesiącach. Do tej pory spisuje się wyśmienicie, muszę tylko wymienić olej i mam nadzieję, że będzie dalej mi służyć. Wiadomo, auta nie są nowe, ale w niezłym stanie. Śmiało mogę polecić ten Komis.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Auto Komis AUTOMAZ J. Mazur?

Auto Komis AUTOMAZ J. Mazur znajduje się przy aleja 1000-lecia 3, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Auto Komis AUTOMAZ J. Mazur?

Można skontaktować się z Auto Komis AUTOMAZ J. Mazur pod numerem +48 604 315 773

Jak można dotrzeć do Auto Komis AUTOMAZ J. Mazur?

Do Auto Komis AUTOMAZ J. Mazur można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements