Opinie

  1. Dawid Półkoszek ★★★★★

    Super klimat i rewelacyjna obsługa.

  2. Bzyku205 ★★★★★

    Polecam to wyjątkowe miejsce gdzie nazwa to nie tylko pusty slogan, po wyjściu od tego Barbera można dostrzec inna jakość, od obsługi po pełen profesjonalizmy w wykonywanej profesji, szczególnie chciałbym polecić i podziękować Pani Magdzie, która niezmiennie od lat genialnie wykonuje swoją pracę!

  3. Mario Alerg ★★★★★

    Bardzo miło super klimacik . Nie poznałam męża mega mega polecam .

  1. Szymon R ★★★★★

    Pełen profesjonalizm. Zawsze jestem zadowolony po wizycie

  2. Maciej Kluczewski ★★★★★

    Bardzo profesjonalne podejście. Obcięto mnie tak jak na fotkach które pokazałem.

  3. Radek Kordaszewski ★★★★★

    Jowita to prawdziwa profesjonalistka! Zawsze świetna atmosfera i rewelacyjne efekty. Polecam każdemu!

  1. Damian Czapla ★★★★★

    Najbardziej profesjonalny salon barberski w okolicy i z pewnością czołówka w Polsce. Warto do nich przyjechać te kilkadziesiąt kilometrów ponieważ trzymają poziom usług niezmiennie od początku swojego istnienia. Czuje pełne zaangażowanie Magdy w prowadzeniu salonu. Widać, że robi to z pasją. Co do cen nie chce zbyt wiele podpowiadać, bo jeszcze podniesie :) Zdecydowanie niewysokie, a mimo wszystko idzie z nimi wysoka jakość. Serdecznie polecam !

  2. Mirosław Kubiński ★☆☆☆☆

    Pomimo kompletnego braku klienteli nie zostałem obsłużony. Dodatkowo , odpowiedz urażonego właściciela na opinię - małomiasteczkowa bufonadka. Widzę że o businesie musi się Pan jeszcze wiele nauczyć. Jak napisałem , salon świecił pustkami , ani jednego klienta a zakres mojej usługi był minimalny , dosłownie na kilka minut . Zgadzam się , dobrze jest się umówić ale czas gdy salon świeci pustką można by spożytkować lepiej. Tego samego dnia , również wysoko oceniana konkurencja w Olkuszu nie odmówiła , wykonała usługę w pełni profesjonalnie i z uśmiechem . Odnosząc się jeszcze do odpowiedzi właściciela , czy Pański salon to „dobry barber” , proszę wybaczyć ale o tym decydują już klienci a nie Pan. Czytając opinie , Pański salon wcale nie jest lepszy od pozostałych w okolicy , wszystkie cieszą się bardzo podobną opinią. Jak już będzie Pan miał salon w Krakowie obok Wierzynka na samym rynku , to wtedy będzie mógł się Pan pochwalić , poczekam ale nie stawiam na taką karierę.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Męski Klimat Barbershop?

Męski Klimat Barbershop znajduje się przy Mickiewicza 8, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Męski Klimat Barbershop?

Można skontaktować się z Męski Klimat Barbershop pod numerem +48 795 198 473

Jak można dotrzeć do Męski Klimat Barbershop?

Do Męski Klimat Barbershop można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements