Bardzo miła wizyta na stacji paliw. Czysto, schludnie i świetnie zorganizowane miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan sprzedawca – uprzejmy, pomocny i uśmiechnięty, z pełnym profesjonalizmem podchodzący do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie, aż chce się wracać. Zdecydowanie polecam tę stację!
Zdjęcia
Opinie
-
Kinga “Czarna kitka” ★★★★★
-
Piotr Kwiecień ★★★★★
Dobrej jakości paliwo i miła obsługa.
-
BuggyBaggy ★★★★★
Polecam tą stację jak i Panią Ewelinę, zawsze miła obsługa
-
Łukigame 1250 ★☆☆☆☆
Stacja paliw super, miła obsługa lecz Myjni automatyczna tragedia byłem rano i zauważyłem że szczotki bardzo porysowały lakier auta oraz szyby nie polecam, auto było myte programem za 29 zł i nie domyło dobrze, teraz auto musi przejść polerowanie oraz dokładne umycie .
-
Euzebiusz Paraparel ★★★★☆
OK, ceny paliw lepsze niż przy trasie, dobre zaopatrzenie, nie ma problemów z zatankowaniem i zjedzeniem czegoś na szybko. Polecam.
-
Daniel Kotłowski ★☆☆☆☆
Witam. Tankowanie gazu odradzam dystrybutor oszukuje. Jakimś cudem zatankowałem do 33 litrowej butli ok 34litry gazy, dodam iż przed tankowaniem nie była całkiem pusta.!
-
Monika M ★☆☆☆☆
Tankowałam na tej stacji kilka razy i zawsze bylo coś nie tak,tzn za mało paliwa w baku. Tankując na innej stacji sytuacja była zupełnie inna. Dodam że trasa była przejeżdżana zawsze taka sama przy podobnych warunkach atmosferycznych. Jednak kropelkę przelała sytuacja w której dystrybutor numer 4 był zepsuty i oblał moje ubranie buty oraz mnie benzyną. Gdy powiedziałam sprzedawczyni co się stało ona do mnie" z uśmiechem "że nie widzi problemu. Nigdy więcej nie zatankują na tej stacji. Dodam tylko że po incydencie z zepsutym dystrybutorem zatankowałam na innej stacji bez problemu.
-
Klaudia Straszak ★☆☆☆☆
Stacja oszukuje przy log. Po zakończeniu tankowania licznik pokazał 31.5 czyli ponad 90pln. Po podejściu do kasy i podłączeniu pompy "dotankowało" nam 3litry tzn łącznie 34.01.l dodam iż w butli zazwyczaj zostaje między 1 a 2l całkowita pojemność choć by była pusta to 33L! Niestety to oszukiwanie klienta zgłoszę to do dalszej instytucji.
-
Leszek ozga ★★★★★
Miła i bardzo sympatyczna obsługa
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?
MOYA Stacja Paliw znajduje się przy Chrzanowska 23, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do MOYA Stacja Paliw?
Można skontaktować się z MOYA Stacja Paliw pod numerem +48 734 217 522
Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?
Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku