Opinie

  1. Kinga “Czarna kitka” ★★★★★

    Bardzo miła wizyta na stacji paliw. Czysto, schludnie i świetnie zorganizowane miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Pan sprzedawca – uprzejmy, pomocny i uśmiechnięty, z pełnym profesjonalizmem podchodzący do klienta. Obsługa na najwyższym poziomie, aż chce się wracać. Zdecydowanie polecam tę stację!

  2. Piotr Kwiecień ★★★★★

    Dobrej jakości paliwo i miła obsługa.

  3. BuggyBaggy ★★★★★

    Polecam tą stację jak i Panią Ewelinę, zawsze miła obsługa

  1. Łukigame 1250 ★☆☆☆☆

    Stacja paliw super, miła obsługa lecz Myjni automatyczna tragedia byłem rano i zauważyłem że szczotki bardzo porysowały lakier auta oraz szyby nie polecam, auto było myte programem za 29 zł i nie domyło dobrze, teraz auto musi przejść polerowanie oraz dokładne umycie .

  2. Euzebiusz Paraparel ★★★★☆

    OK, ceny paliw lepsze niż przy trasie, dobre zaopatrzenie, nie ma problemów z zatankowaniem i zjedzeniem czegoś na szybko. Polecam.

  3. Daniel Kotłowski ★☆☆☆☆

    Witam. Tankowanie gazu odradzam dystrybutor oszukuje. Jakimś cudem zatankowałem do 33 litrowej butli ok 34litry gazy, dodam iż przed tankowaniem nie była całkiem pusta.!

  1. Monika M ★☆☆☆☆

    Tankowałam na tej stacji kilka razy i zawsze bylo coś nie tak,tzn za mało paliwa w baku. Tankując na innej stacji sytuacja była zupełnie inna. Dodam że trasa była przejeżdżana zawsze taka sama przy podobnych warunkach atmosferycznych. Jednak kropelkę przelała sytuacja w której dystrybutor numer 4 był zepsuty i oblał moje ubranie buty oraz mnie benzyną. Gdy powiedziałam sprzedawczyni co się stało ona do mnie" z uśmiechem "że nie widzi problemu. Nigdy więcej nie zatankują na tej stacji. Dodam tylko że po incydencie z zepsutym dystrybutorem zatankowałam na innej stacji bez problemu.

  2. Klaudia Straszak ★☆☆☆☆

    Stacja oszukuje przy log. Po zakończeniu tankowania licznik pokazał 31.5 czyli ponad 90pln. Po podejściu do kasy i podłączeniu pompy "dotankowało" nam 3litry tzn łącznie 34.01.l dodam iż w butli zazwyczaj zostaje między 1 a 2l całkowita pojemność choć by była pusta to 33L! Niestety to oszukiwanie klienta zgłoszę to do dalszej instytucji.

  3. Leszek ozga ★★★★★

    Miła i bardzo sympatyczna obsługa

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres MOYA Stacja Paliw?

MOYA Stacja Paliw znajduje się przy Chrzanowska 23, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do MOYA Stacja Paliw?

Można skontaktować się z MOYA Stacja Paliw pod numerem +48 734 217 522

Jak można dotrzeć do MOYA Stacja Paliw?

Do MOYA Stacja Paliw można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements