Topka w Wadowicach nie mam żadnych zastrzeżeń po wyjściu wyglądałem jak nie ja (o to mi chodziło) (zaskoczyłem się w huj). Mogę na spokojnie polecić bo sam mam zamiar tam wrócić.
Zdjęcia
Opinie
-
szymon piwowarczyk ★★★★★
-
Szymon Sopicki ★★★★★
Atmosfera jak w ringu, a profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto szuka czegoś wyjątkowego!"
-
Stefan “Stef” Salamon ★★★★★
Świetne miejsce dla odświeżenia wyglądu. Indywidualne podejście do każdego klienta i bardzo trafiona stylizacja. Profesjonalizm i kreatywność. Miejsce godne polecenia każdemu facetowi, dla którego osobisty wygląd ma znaczenie.
-
Michał Mydlarz ★★★★★
Super atmosfera, dziewczyny potrafią doradzić. Ceny jedne z lepszych w rejonie. A podkreślić trzeba że do lokalu przybywają nawet osoby z oddalonego o 50km Krakowa.
-
Michał P ★★★★★
Pierwszy raz wizyta u barbera. Ja jestem strasznie zadowolony. Fajna atmosfera, profesjonalne podejście do klienta, cały czas trwała miła rozmowa. Na pierwszy ogień poszedł mój syn. Jak go mama zobaczyła w domu to nie mogła nacieszyć oczu. A potem wchodzę ja, cały na biało - cytując klasyka. Włosy git, broda przycięta, olejek zakupiony. Pozdro dla Lucy!!! Jestem za dwa tygodnie ponownie
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Hello Man?
Hello Man znajduje się przy Emila Zegadłowicza 3, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Hello Man?
Można skontaktować się z Hello Man pod numerem +48 696 067 851
Jak można dotrzeć do Hello Man?
Do Hello Man można dotrzeć, korzystając z poniższego linku