Polecam ten sklep, fachowa obsługa, oprócz Pana, który przyjmuje klientów po prawej stronie. Dlatego moja opinia spadła na 3 gwiazdki, już nie raz była sytuacja, że musiałem jechać 30 km. zwrócić część, która nie pasowała do mojego samochodu z powodu źle dobranej części przez tego pracownika, z innymi pracownikami nie ma kłopotu. Widać, że znają się na rzeczy. Poza tym duża dostępność części.
Opinie
-
Michał Kościelniak ★★★☆☆
-
Kacper “Baby” Driver ★★★★★
Świece dostępne na miejscu, szybko sprawnie i bardzo miła obsługa. Polecam !
-
Przemysław Sioła ★★★★★
Polecam bardzo miła obsługa. Wszystko na najwyższym poziomie.
-
Radek Grzybowski ★★★★★
Wszystko super, miła atmosfera, pomocni sprzedawcy, polecam.
-
Mateusz Wrześniak ★★★★★
Sklep motoryzacyjny z bardzo dużym asortymentem. Zazwyczaj znajduje tam części gdzie w innych miejscach ich nie ma lub są na zamówienie. Jesli jestem w okolicy - zaglądam! Dzisiaj zakup stacyjki do Stara !
-
Danuta Ciuła ★★★★★
Świetne zaopatrzenie i doradztwo. Konkurencyjne ceny, polecam wszystkim!
-
Dżery1234 ★★★★★
Doskonale zaopatrzony sklep , bardzo pomocni pracownicy, zawsze doradzą , dobiorą części, narzędzia, akcesoria lub chemię pod preferencje klienta, dobre ceny, fachowa obsługa. Polecam !
-
Kuba Stach ★★★★★
Super sklep z rozsądnymi cieniami, części zamawiane są odbierane w tym samym dniu, pełna profeska
-
karol p ★★★★★
Konkurencyjne ceny , dużo asortymentu mają od ręki. Polecam
-
B N ★☆☆☆☆
**Dlaczego wystawiam 1★?** 1. **Zła rekomendacja** – sprzedawca zapewnił, że olej będzie odpowiedni co jest nieprawdą w przypadku mojego silnika. 2. **Brak chęci naprawy błędu ** 3. **Arogancja zamiast pomocy** – publiczne uśmieszki i żarty z moich oczekiwań oraz komentarze w stylu „to auto ma 20 lat nie musi Pan kupować dopasowanego oleju wystarczy dowolny” kompletnie nie pasują do obsługi klienta. 4. **Ignorowanie opinii technicznej** – nawet 20 letni silnik z DPF musi mieć dopasowany olej . 5. **Więcej podobnych skarg** – szybki rzut oka na Google Maps pokazuje wiele identycznych negatywnych komentarzy: błędne doradztwo, niemiła obsługa, żarty z klientow. **Wnioski: ** jeżeli cenisz swój czas, pieniądze i nerwy - omijaj ten sklep szerokim łukiem. Lepiej zapłacić kilka złotych więcej gdzie indziej i mieć pewność, że otrzymasz właściwy, zatwierdzony produkt oraz normalne traktowanie klienta. Jestem zniesmaczony i z pewnością nie wydam już tam nawet złotówki .
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres SWEMOT. Hurtownia Motoryzacyjna?
SWEMOT. Hurtownia Motoryzacyjna znajduje się przy Sikorka 21, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do SWEMOT. Hurtownia Motoryzacyjna?
Można skontaktować się z SWEMOT. Hurtownia Motoryzacyjna pod numerem +48 326 450 660
Jak można dotrzeć do SWEMOT. Hurtownia Motoryzacyjna?
Do SWEMOT. Hurtownia Motoryzacyjna można dotrzeć, korzystając z poniższego linku