Opinie

  1. Dawid Gordecki ★★★★★

    Polecam! Sama siec świetna. A tutaj Od początku mnie i całą rodzinę pomogła przenieść pani Aleksandra. Zawsze jak cos przedłużamy umowę znajdzie nam najlepszą ofertę

  2. Damian ★★★★★

    Bardzo miła i profesjonalna obsługa salonu, która potrafi doradzić, wybrać najlepszą ofertę i odpowiedzieć na wszystkie pytania. Fajne podejście do dzieci, które niecierpliwią się w takich miejscach. Polecam! My na pewno tam wrócimy.

  3. Damian Adamczyk ★★★★★

    ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Witam.Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi salonu PLAY, a w szczególności pani Magdalenie za profesjonalną i przemiłą obsługę. Pani Magdalena wykazała się ogromną wiedzą, cierpliwością i zaangażowaniem — wszystko dokładnie wyjaśniła, pomogła dobrać najlepszą ofertę i sprawiła, że cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. To osoba, która naprawdę potrafi słuchać klienta i doradzić w sposób rzetelny i uczciwy. Dzięki niej cała wizyta była szybka, konkretna i przyjemna. Zdecydowanie polecam salon PLAY i obsługę pani Magdaleny – takich pracowników życzyłby sobie każdy operator!

  1. Bogdan Bogdan ★★★★★

    Mocne pięć gwiazdek! Zdecydowanie najlepsza obsługa z jaką się spotkałem w tego typu miejscach. Profesjonalnie, rzetelnie i zawsze na korzyść klienta. Miła atmosfera i bijący uśmiech od sprzedawców! W takim miejscu podpisanie umowy to prawdziwa przyjemność :-)

  2. Joanna ★☆☆☆☆

    Bardzo niemiłe, wyniosłe Panie, najpierw nie ludzko potraktowały starszego Pana , który niewiedział w rezultacie nic i nie mógł biedny zejść z stołka. Brak cierpliwości podniosła na Niego głos po czym odeszła od stanowiska , a Pan siedział nie wiedząc czy ma iść czy zostać. Nie powinna Taka osoba obsługiwać ludzi. Gdy doszło do obsługi. Mnie Pani bardzo nerwowa nie potrafiła wytłumaczyć i odpowiedzieć na podstawowe pytania. W salonie dosłownie czuć brak pozytywnego nastawienia do drugiego człowieka. Nigdy więcej nie pojawię się w tym salonie -Panie do wymiany.

  3. Adam Żurek ★★★★★

    Chciałbym wyrazić swoją pozytywną opinię na temat obsługi w salonie Play. Obsługa była świetna – profesjonalna, kompetentna i bardzo pomocna. Szczególnie chciałbym wyróżnić panią, która mnie obsługiwała – była niezwykle miła, uprzejma i zaangażowana. Dzięki niej cała wizyta przebiegła sprawnie i w bardzo przyjemnej atmosferze. Zdecydowanie polecam ten salon!

  1. macius104 ★★★★★

    Bardzo dziękuję za miłą obsługę.

  2. Sebastian Grzesiek ★★★★★

    Szybko i konkretnie załatwiony abonament. Profesjonalne i miłe podejście pani Magdy uprzyjemniło wizytę w salonie.

  3. Emilian ★☆☆☆☆

    Obsługa totalne dno. Odmawiają podpisania umowy przez pełnomocnictwo pisemne przez osoby prywatne zasłaniając się tym że potrzebują pełnomocnictwa notarialnego! I co ma zrobić osoba która ma pod opieką inną osobę 24h ?? Zero chęci załatwienia sprawy i pomocy klientowi! Obsługa niczym w urzędzie za czasów PRL. Nie polecam, omijać szerokim łukiem ten salon!!!

  1. Paweł Koleżyński ★★★★★

    Super obsługa, jak zawsze wszystko załatwione bezproblemowo.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Play?

Play znajduje się przy Plac Tadeusza Kościuszki 2, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Play?

Można skontaktować się z Play pod numerem +48 790 032 289

Jak można dotrzeć do Play?

Do Play można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements