Mało miejsca. Trzeba liczyć na łut szczęścia. Strasznie ciężki w obsłudze parkomat. Uwaga na to by nie zostać zastawionym wjazd na parking często zastawiony gdyż wjazd słabo oznaczony. Kilka razy zostałem zastawiony… przez kobietę… Tłumaczenie: Tylko na chwilkę…
Opinie
-
Rafał Łęczyński ★★★☆☆
-
Martyna ★☆☆☆☆
Szanowni Panstwo, na waszum WC na ul. Plac Tadeusza Kościuszki w Wadowicach nie dziala pojemnik na gotówkę. Przyjął pieniądze, ale nie otworzył drzwi. Mieszkańcy twierdzą, że osoba odpowiedzialna za kontrolę wie o tym zdarzeniu, regularnie przychodzi opróżnić skrzynkę z pieniędzmi, ale nie zamieszcza o tym informacji ani nie zamyka pojemnika na gotówkę. Ludzie płacą dwa razy, żeby wejść. Uważamy to za oszustwo.!!!
-
pionier444 ★☆☆☆☆
Parking Trybunalska już obecnie płatny 6 zł za godzinę 500 zł kary zgodnie z umową za brak opłaty , natomiast toaleta miejska przy płatnym parkingu to wizytówka Wadowic , zyski z parkingu a jak że opłaty za parkowanie no pewnie ale żeby coś od miasta dla ludzi oj nie , tylko kasa to się liczy o to trzeba dbać.
-
Jacek Talaga ★☆☆☆☆
Nie parkować! Parking utrzymuje się tylko dlatego , że pani w WC czatuje na kierowców ,którzy popełnią błąd. Wystarczy że przekroczysz czas parkowania o 1 minute a pani wystawia paragon 170 zł. Nie ma dyskusji. W odpowiedzi słyszysz " ja tu tylko pracuje, złamał Pan regulamin". Ludzie idą rozmienić pieniądze żeby opłacić parkometr, pani wystawia paragon 170zl . OMIJAĆ TO MIEJSCE SZEROKIM ŁUKIEM!
-
Bartek L ★☆☆☆☆
Dla komentatorów poniżej, ponieważ wprowadzacie ludzi w błąd. Parking w żadnym wypadku nie jest bezpłatny. Za brak ważnego biletu dostaną Państwo 170zł "opłaty dodatkowej". W moim przypadku, automat biletowy w dniu mojego przyjazdy nie działał. Pomimo tego zostałem obciążony przez kontrolera opłatą w wysokości 170zł. Po zgłoszeniu reklamacji (w której były zamieszczone zdjęcia niesprawnego automatu biletowego), zostałem poinformowany o negatywnym rozpatrzeniu reklamacji z powodu braku biletu. Dodatkowo informacja "nie odnotowaliśmy niesprawnego automatu biletowego w tym dniu", brawo za podejście. Nie pozdrawiam zarządcy jak i kontrolera parkingu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Parking gminny bezpłatny?
Parking gminny bezpłatny znajduje się przy Trybunalska, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Parking gminny bezpłatny?
Można skontaktować się z Parking gminny bezpłatny pod numerem +48 338 731 811
Jak można dotrzeć do Parking gminny bezpłatny?
Do Parking gminny bezpłatny można dotrzeć, korzystając z poniższego linku