Najdroższe kremówki z testowanych przeze mnie w Wadowicach. Stosunek ciasta do kremu okej. Krem maślany, za bardzo I słodki. Uważam że za bardzo. Ciasto okej ale nie zbyt kruche. Samo miejsce jest w historycznym punkcie gdzie papież jadł kremówki, miejsca sporo obsługa miła. Jeśli byłbym zmuszony I w innych miejscach były by kolejki wtedy okej, w innym przypadku zdecydowanie warto poszukać malutkich cukierni z "rodzinnymi" tradycjami.
Zdjęcia
Opinie
-
Krzysiek Sid ★★★★☆
-
adi 1987 ★☆☆☆☆
Tragedia ! To była cukiernia a zribili z tego kremówkarnie. Kremówki na papierowych tackach ! Kawa w papierowych kubkach. Niedziela kolejka 40 min stania ! Obsługuje jedna osoba .A w środku płatność tylko gotówką!Masakra ! Papierz im reklamę zrobił a ci zniszczyli wszystko ! Nie zjechał bym tutaj jak bym wiedział jak to wygląda. Kremówki takie jak wszędzie! Zero wysiłku byle kasa leci.
-
Monika Adamus ★★★★★
Bardzo smaczna kremówka. Byłam zaskoczona jakością kawy - bardzo smaczna. A z uwagi iż kremówka była słodka nie wymagała dodawania cukru
-
Ola ★★☆☆☆
Przejeżdżałam przez Wadowice, więc kremówka to must have. Spróbowałam tej słynnej i jedynej słusznej. Wrażenia? Dalekie od oczekiwań, ciasto dość twarde a krem raczej średniej jakości, mało wyrazisty, wręcz mdły. Jednak najgorszy smak miał „cukier puder”, był tak dziwny, że nie jestem nawet pewna czy to było to. Całość mocno średnia i raczej nie skuszę się na więcej. Bez szału i bez zachwytu. Jadłam dużo lepsze kremówki w mniej znanych cukierniach. Byłam, spróbowałam i to by było na tyle. Sama kawiarenka? Klasyka rynku w małym miasteczku. Miło, ale nic co szczególnie zapada w pamięć.
-
Alicja Biernat ★★★☆☆
Niestety mi kremówka nie przypadła do gustu. Baaaaardzo słodka,krem ciężki. Może taka właśnie ma być(nie jestem specjalistka) ja jednak wolne bardziej "lekkie" puszyste odmiany kremówek.
-
Aleksandra Michajluk ★★★★☆
To była nasza tradycja – będąc w okolicy, zawsze zatrzymywaliśmy się w “Cukierni na Szlaku” na papieską kremówkę. Niestety, tym razem wracamy z rozczarowaniem. Kawa była przepalona i gorzka, a choć kremówka nadal dobra, to jej jakość pozostawiała wrażenie, że coś poszło nie tak – krem jakby się zwarzył (może przez upał?). Największy minus to jednak czystość i obsługa – stoliki nie były sprzątane, zalegały na nich naczynia po wcześniejszych klientach, a gołębie kręciły się obok, tylko czekając, aż skończysz jeść, żeby dobrać się do talerzyka. Pani z obsługi pojawiała się dwukrotnie, obsługiwała innych klientów, ale zupełnie ignorowała puste stoliki i pozostawione naczynia. Mamy nadzieję, że to tylko jednorazowe potknięcie, ale niestety po tej wizycie nie jesteśmy już pewni, czy będziemy wracać.
-
Karolina Chojnowska ★★★★★
Mega smaczne kremówki. Pani kelnerka co prawda nie była w stanie poopowiadać niczego o tym miejscu - ponieważ była ogromną kolejka, za to błyskawicznie serwowane ciastka zrekompensowały sytuację :) wewnątrz dużo zdjęć Z Janem Pawłem II i w takim klimacie Możliwość wypicia kawy. Przewodnik, który aktualnie oprowadzał po placu wspomniał, że Jan Paweł II jadał tu kremówki, jednak za czasów innego właściciela. Niemniej jednak kremówki które dają w tym miejscu są naprawdę pyszne :)
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Cukiernia na Szlaku?
Cukiernia na Szlaku znajduje się przy plac Jana Pawła II 15, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Cukiernia na Szlaku?
Można skontaktować się z Cukiernia na Szlaku pod numerem +48 696 755 733
Jak można dotrzeć do Cukiernia na Szlaku?
Do Cukiernia na Szlaku można dotrzeć, korzystając z poniższego linku