Opinie

  1. s cantile ★★★★★

    Polecam z całego serca! Pan Doktor dosłownie uleczył mnie ze strachu przed stomatologami. Jeśli ktoś tak jak ja ma złe doświadczenia, gwarantuje że u Pan Doktora będzie bezboleśnie a skutecznie.

  2. Kasia Mętel ★★★★★

    Bardzo polecam Pana doktora który usunął bezboleśnie zęba który po źle przeprowadzonym leczeniu kanałowym u innego stomatologa musiał zostać usunięty. Zarówno Pan doktor jak i Pani asystentka są bardzo mili i profesjonalni. Polecam z całego serca.

  3. Julia Malisiewicz ★★★★★

    Wizyta została umówiona już kolejnego dnia ze względu na spory ból, za co jestem bardzo wdzięczna. Pan Doktor bardzo konkretny, doświadczony i uprzejmy. Pani asystentka również. Lekarz zasugerował drogę eliminowania problemu w sposób bardzo logiczny, zachowując przy tym możliwie jak najlepszy stan uzębienia, co świadczy o wysokiej jakości jego usług. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam! Sam zabieg usuwania korzeni szóstki był dobrze przeprowadzony, byłam ciągle informowana o czynnościach mi wykonywanych i nie czułam żadnego bólu, pomimo niezbyt łatwego zabiegu.

  1. Julkae. _edit ★★★★★

    Zostałam przyjęta z bólem od razu na drugi dzień. Bezbolesne wyrwanie zęba. Pan Doktor bardzo miły, wszystko wyjaśnił. Mam paniczny lęk przed dentystą ale tu wrócę na pewno

  2. Ghal Ixx ★★★★★

    Super podejście do pacjenta. Profesjonalna pomoc Wczoraj usunięta ósemka obyło się bez opuchlizny i bólu bardzo polecam i pozdrawiam Weronika.W.

  3. Joanna Wądolna ★★★★★

    Po dwóch traumatycznych przejściach z usuwaniem ósemek w innych gabinetach, szłam na wizytę mocno wystraszona. Musiałam usunąć kolejną ósemkę. Pan Doktor od początku wytłumaczył co i jak będzie robił, począwszy od znieczulenia a skończywszy na opatrunku po zabiegu. Szybko, profesjonalnie i ból nawet jakiś mniejszy. A kiedy złapał mnie szczękościsk w weekend, bez problemu pomógł, doradził i przepisał receptę. Gorąco polecam.

  1. Monika Chudy ★★★★★

    Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty i wykonanego zabiegu. Profesjonalne podejście do pacjenta.Doktor miły, uprzejmy bardzo serdecznie polecam.

  2. Wojciech Ścieszka ★★★★★

    Wczoraj byłem na usunięciu 8 mając wielkie obawy ponieważ strach był ogroromny . Powiem tak usunięcie to był moment bez bólu a strach był niepotrzebny pełen profesjonalizm i niesamowite podejscie do pacjenta . Jestem dzień po usunięciu. Nic nie boli wszystko w porzadku aż ciężko uwierzyć że tak dobrze moze być. Polecam każdemu kto ma obawy badz przykre wspomnienia z innymi pseudospecjalistami .

  3. Mateusz Sporek ★★★★★

    Szybko, rzeczowo i co najważniejsze bezboleśnie. Pan doktor ma wielką wiedzę, dokładnie tłumaczy na czym polega zabieg i jakie są ewentualne konsekwencje. Usunięte zostały dwie ósemki z czego jedna była po "fachowcu na NFZ", który zostawił 18mm zęba w dziąśle po ekstrakcji, jestem bardzo zadowolony z usługi i na pewno jeszcze wrócę :)

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz?

Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz znajduje się przy Jana Kochanowskiego 38 b, 34-100 Wadowice, Małopolskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz?

Można skontaktować się z Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz pod numerem +48 607 162 184

Jak można dotrzeć do Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz?

Do Chirurgia Stomatologiczna Mateusz de Abgaro Zachariasiewicz można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements