Opinie

  1. Małgorzata G ★★★★★

    Duży darmowy parking z placem zabaw. Blisko do szlaku. Bardzo miłe widoki i świetne miejsce na odpoczynek.

  2. Artur Szenk ★★★★☆

    Darmowy parking. Przy lesie toytoy ale dość zapełniony. W jednym miejscu kranik z wodą dzięki czemu mozna bylo zęby umyć. Na niedlugi postój w sam raz.

  3. TheMATEKEDZIERZYN ★★★★★

    Sobota rano ,czerwiec, piękna pogoda na parkingu 5 samochodów. Mnóstwo miejsca w pobliżu toi toi w przyzwoitym stanie, plac zabaw i ... scena i to za darmo. Świetny pkt. wyjściowy na Diablak .Oby więcej tego typu miejsc w Polskich górach. Brawo Zawoja

  1. Józef P ★★★★★

    Duży bezpłatny monitorowany parking,z wiatą ,wc, kosze na śmieci. Idealne miejsce na wypad w pobliskie góry.

  2. Karol Stasik ★★★★★

    Parking wyglada na bezpieczne miejsce na zostawienie samochodu podczas wyprawy w okolicy. Miejsca na samochody jest sporo, do tego jest bezpłatny natomiast miejsce to nie jest oznakowane z drogi jako parking. Miejsce to nie jest oświetlone. Dodatkowo obok parkingu znajduje się schronienie z zadaszeniem oraz tablicą informacyjną.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Parking?

Parking znajduje się przy 34-222 Zawoja, Małopolskie, Polska

Jak można dotrzeć do Parking?

Do Parking można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements