Zdecydowanie najlepsza kawiarnia w okolicy... Bardzo klimatyczne miejsce...wystrój jest przytulny,a muzyka w tle tworzy idealny klimat do relaksu... Obsługa bardzo miła...zawsze uśmiechnięta i pomocną no i oczywiście najważniejsze jest to,że desery i ciasta są domowej roboty co widać pasje włożona od serca w każdym kawałku... Kawa była perfekcyjnie zaparzona... tiramisu najlepsze jakie do tej pory kosztowalam a cytrynowy sernik był idealnie kremowy... Lody mają w sobie coś co brakuje innym lodziarniom ... Szybko i perfekcyjnie, Polecam!!!
Zdjęcia
Opinie
-
Aleksandra Jagoda ★★★★★
-
Tunio ★★★★★
Absolutnie najlepsza kawiarnia w okolicy! Wszystko, od lodów z automatu po desery, jest świeże, pyszne i przygotowane z dbałością o każdy szczegół. Obsługa jest zawsze uśmiechnięta i profesjonalna, a atmosfera w lokalu sprawia, że chce się tu wracać. Gorąco polecam!
-
Michał Oślizło (majkel) ★★★★★
Byliśmy przejazdem i zachęceni dobrymi opiniami zaglądnęliśmy na kawę i coś słodkiego. Okazało się to strzałem w 10! Kawiarnia bardzo przyjemna, ma ładny ogródek gdzie można znaleźć chwile wytchnienia od godzin spędzonych za kółkiem. Ale najważniejsze to co ma do zaoferowania dla naszych podniebień! Pyszny domowy sernik z prawdziwego twarogu, do tego maliny w galaretce- pyszności! Porcje bardzo duże, a całość pięknie podana. Kawa była równie wspaniała. Całość dopełniła przemiła obsługa, za którą bardzo dziękujemy. Polecam odwiedzić to miejsce!
-
Rafał Piotrowski ★★★★★
Jeżeli chodzi o klimat to miejsce genialne, bardzo fajne położenie oraz świetny ogródek na polu, strefa wypoczynku noi oczywiście też kilka rzeczy dla dzieci super! Jeżeli chodzi o lody to są poprostu dobre bez żadnego szału. Pozdrawiam
-
Daniel Głogowski ★★★★★
Wybrałem się z moimi dziećmi i żoną na kawkę i lody. Bardzo miła obsługa. Wszystko pyszne. Super miejsce na wwypicie kawki lub spotkanie ze znajomymi. Polecam bardzo.
-
Okti Spokti ★★★★★
To miejsce świetnie nadaje się na chwilę odpoczynku. Kawa jest naprawdę pyszna – aromatyczna i dobrze przygotowana. Lody również smakują bardzo dobrze, z fajnym wyborem smaków. Obsługa miła i uprzejma, a atmosfera przyjemna. Idealne na szybki deser lub spotkanie ze znajomymi. Polecam zajrzeć!
-
Rob Bob ★★★★★
Pyszne, rzemieślnicze lody, ciasta własnego wypieku, kawa świeżo palona przez mistrza baristę. Fajny klimat i wystrój. Ogródek też już działa. To wszystko przy głównym skrzyżowaniu w Płazie. Polecam!
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres OAZA kawiarnia i lodziarnia?
OAZA kawiarnia i lodziarnia znajduje się przy Wita Stwosza 2A, 32-552 Płaza, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do OAZA kawiarnia i lodziarnia?
Można skontaktować się z OAZA kawiarnia i lodziarnia pod numerem +48 535 811 113
Jak można dotrzeć do OAZA kawiarnia i lodziarnia?
Do OAZA kawiarnia i lodziarnia można dotrzeć, korzystając z poniższego linku