Opinie

  1. Jarosław Stasiak ★☆☆☆☆

    Bardzo wielkie kolejki przez cały dzień. Krótkie godziny otwarcia.

  2. Mirosław Wolny ★☆☆☆☆

    Atmosfera na poczcie nie miła, miejsc parkingowych prawie nie ma. Kolejki bardzo długie i obsługa nie miła.

  3. Andrzej Mickiewicz ★☆☆☆☆

    Poćta jaka jest każdy widzi Na szczęście jestem emerytem i mogę przyjść w godzinach kiedy ludzie pracują wtedy kolejki są mniejsze za to pięć gwiazdek

  1. Kasia ★☆☆☆☆

    Podchodziłam 4 raz do odebrania listu poleconego i zrezygnowałam. Kolejka jak za komuny. Niestety czas, który trzeba tam spędzić to nie na mój grafik i obowiązki.

  2. Artur Mszyca ★☆☆☆☆

    Na wizytówce otwarcie od 8 rano, ale poczta zamknięta bo na drzwiach informacja że otwierają od 10. Pomijając fakt, że jedzie się pocałować klamkę to jak taka instytucja może być otwarta od 10!

  3. Adrian ★☆☆☆☆

    TRAGEDIA! Z takim lekceważeniem i podejściem ten urząd powinien być z miejsca zamknięty. Pracownicy wydają się być niechętni do pomocy i często sprawiają wrażenie, jakby byli niezadowoleni z wykonywanej pracy i byli tu za karę. W dodatku, przesyłki jak i listy polecone zawsze opóźnione i wiecznie „nie udało się podjąć próby doręczenia. O dodzwonieniu się i uzyskaniu jakiejkolwiek i informacji odnośnie swojej paczki można zapomnieć! Brak profesjonalizmu i zaangażowania, co niestety przekłada się na bardzo negatywne doświadczenia klientów co zresztą pokazują liczne negatywne komentarze. Sprawa zgłoszona do głównego organu Poczty Polskiej i każdemu proponuje zrobić to samo. Mam nadziej że w końcu zamkną ten cyrk bo inaczej nie da się tego opisać.

  1. Dertzu Gra i się bawi ★★☆☆☆

    Chodzę tylko w ostateczności, mam bardzo złe wspomnienia z tą placówką pocztową. Dużo stanowisk, miejsc parkingowych jak na lekarstwo, a parking obok prawie pusty, a wjazdu brak bo „tylko dla pracowników poczty”. Ludzi pełno, kolejki niemiłosiernie długie, a i atmosfera na poczcie niezbyt przyjazna. Lepiej wybrać się do mniejszych bardziej kameralnych placówek, a „główną” pocztę sobie odpuścić jeśli nie jest ona koniecznością.

Nowa Recenzja

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest adres Poczta Polska?

Poczta Polska znajduje się przy 3 Maja 9, 42-300 Myszków, Śląskie, Polska

Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?

Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 343 137 568

Jak można dotrzeć do Poczta Polska?

Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku

Advertisements