Polecam z całą odpowiedzialnością! Przemiła atmosfera, Panie ekspedientki chętne do pomocy i doradztwa. Miło wraca się do takich miejsc.
Opinie
-
Ilona K ★★★★★
-
Katarzyna Nowak ★★★★★
Serdecznie polecam ten sklep. Obsługa miła ,uśmiechnięta i bardzo pomocna.
-
Kitkuu ★★★★★
Świetny asortyment i przemiła obsługa. Serdecznie pozdrawiam Panią Julię i Anię ;)
-
Z Kocjan ★☆☆☆☆
Nie polecam tego sklepu i tej firmy. Wszystko dobrze jak płacisz i wychodzisz. Problem jak coś się zepsuje i pójdzie do reklamacji. Prostą sprawę będą przeciągali do samego końca terminu i jeśli nie zadzwonisz i nie zapytasz to sami Cię nie poinformują ( niby nic strasznego ale pozbawią Cie odzieży na cały okres reklamacji, np.kurtka na dni ciepłe z których nie skorzystasz bo jest w reklamacji a taka sprawę można załatwić od ręki, kwestia chęci). Uważam, że to nie jest godny partner do zakupów. Jeszcze raz nie polecam. Opowieści ciąg dalszy. Jako rozwiązanie reklamacji poprosiłem o wymianę kurtki, którą kupiłem w regularnej cenie 349 zł z 50 % Rabatem co wyniosło 179 zł. Sklep nie miał kurtki w moim rozmiarze więc zaproponowali zwrot gotówki ale tylko 179zl. Nie jestem w stanie w tej cenie kupić tej kurtki po czym Panie zaproponowały abym zamówił sam i dopłacił 14.99zl. Właściciel uznał, że oddanie 50% załatwia sprawę ale nie można kupić kurtki za 179. Reasumując Chodziłem w kurtce ok. 15 dni, oddałem ja do reklamacji i już nie odzyskałem: 1.Kurtki 2.50 %rabatu 3. Oryginału paragonu I w sumie usłyszałem, że kurtkę muszę zamówić sam.! Proszę przemyśleć zakupy w tym pumkcie. Niestety właściciel jak byłem w sklepie nie podjął ze mną rozmowy i pomimo, że prosiłem o załatwienie reklamacji zgodnie z moją prośba i żądaniem reklamacyjnym a teraz wypisuje, żebym wysłał maila. Totalny brak szacunku dla klienta i jego czasu. Reszta opinii pozytywnych to prawdopodobnie ich pracownicy. Jak dla mnie to nie mieści się w żadnych ramach aby w taki sposób traktować klientów. Poinformowałem pracowników sklepu, że sprawa musi trafić do rzecznika praw konsumenta i na szczęście ten organ może pomóc gdy klient jest bezradny. O reszcie dalej będę informował. Niestety po kolejnych mailach do 4f sprawa została skierowana do rzecznika praw konsumenta inspekcji handlowej. To był ostatni zakup w firmie 4 f. Przygotowuję się do górskiej wycieczki z dziećmi i półmaratonu ale nawet nie biorę tej formy pod uwagę. Jeszcze raz nie polecam. Niestety Rzecznik praw konsumenta powiedział, że to rozwiązanie jest zgodne z obowiązującym prawem i mają prawo zwrócić kwotę wpłaconą i to załatwia sprawę. Oczywiście każdy kupujący sam może odpowiedziec na pytanie czy to jest Pro klientowskie? Ja mam takie doświadczenie z tą firma. Opinie pozytywne to pracownicy sklepu co też o czymś świadczy. Reasumując. Zostałem bez kurtki i rabatu. Teraz mogę sobie zamówić na ich stronie za 199 + koszt przesyłki a zwrot z reklamacji 175 zł. Jeszcze raz nie polecam tego producenta i przede wszystkim punktu.
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres 4F?
4F znajduje się przy N-Park 1, 32-300 Olkusz, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do 4F?
Można skontaktować się z 4F pod numerem +48 786 960 863
Jak można dotrzeć do 4F?
Do 4F można dotrzeć, korzystając z poniższego linku