Serdecznie nie polecam korzystania z usług kuriera z poczty polskiej. Przez dwa dni czekałam na paczkę, bez żadnego numeru do kuriera ani jakiejkolwiek informacji. We wtorek o 14:30 dostałam SMS-a, że paczka będzie doręczona. Zadzwoniłam na infolinię i dowiedziałam się, że jeśli nikogo nie będzie w domu zostawią awizo do odebrania w punkcie. Oczywiście żadnego awizo nie było. Następnego dnia, po kolejnym telefonie na infolinię usłyszałam, że paczka jest ponownie w doręczeniu. Zapytałam, czy otrzymam informację o przybliżonej godzinie. Pani odpowiedziała, że kurier może przyjechać „od 8 do 20”. Zmarnowałam więc cały dzień i paczki znowu nie dostarczono, nawet nie było żadnej próby doręczenia ani kontaktu. Co ciekawe, okazało się, że jednak potrafią zadzwonić, ale dopiero wtedy, kiedy im to pasuje. Szkoda, że nie mogli zrobić tego od razu. Po co wysyłać informacje że paczka jest w dostarczeniu jak nie jest to prawdą.
Opinie
-
Natalia Trzepaczka ★☆☆☆☆
-
Marek Jażdżewski ★★☆☆☆
Poczta Polska zatrzymała się w rozwoju, wszystko idzie niesamowicie wolno. Niektóre Panie są bardzo miłe, niektóre ewidentnie znudzone i nie miłe
-
chesterrro655 ★★☆☆☆
Slaba organizacja - przy dużej kolejce sięgającej kilku osób otwarte jednej okienko, mimo iż pracowników co najmniej troje.
-
Beskid Andrychów ★★★★★
Polecam serdecznie , chyba coś się zmienia na Poczcie, bardzo miła, uśmiechnięta obsługa.
-
eee eee ★★★★★
Jestem bardzo zadowolona z obsługi Pani Bogusławy Fiema z działu paczkowego/ nie wiem,czy dobrze zapamiętałam nazwisko/.Mieszkam w Gminie Andrychów ponad 65 lat i wielokrotnie miałam przyjemność być obsługiwaną przez tę Panią. Zawsze błyskawicznie odbiera telefony,jest bardzo miła,kompetentna,szybko załatwia wszystkie sprawy.Pracownica z klasą,z wyższej półki.Mam nadzieję,że Kierownictwo tej placówki docenia finansowo Panią Bogusławę, bo takich wartościowych pracowników jest coraz mniej. Dziękuję- Elżbieta B-K
-
Bogumiła Ferenc ★☆☆☆☆
List wysłany z zagranicy opłacony prawie w przeliczeniu 400 zł miał dotrzeć do 3-4 dni a tu w Warszawie leżał tydzień następnie Zabrze i dotarł po 2 tygodniach ..nigdy więcej Poczty...
-
Adam Tomiczek ★☆☆☆☆
Już nie doręczają przesyłek, wysyłają SMS że była próba doręczenia masz sobie sam przyjechać po paczkę( żeby zostawić awizo to już trzeba przyjechać).To już jest beszczelne oszustwo!
-
Joanna KOLODZIEJ ★☆☆☆☆
Obsługa tej poczty to jakaś kpina! Jak można wrzucić awizo a nie zapukać jak człowiek mieszka obok skrzynek? Albo nie wrzucić go wcale... lenistwo czy złośliwość Listonosza ja się pytam! A pozostale Panie bronia listonosza jak bustwa. Jak tak dalej pójdzie nie widzę przyszłości tej poczty
Nowa Recenzja
Najczęściej zadawane pytania
Jaki jest adres Poczta Polska?
Poczta Polska znajduje się przy Krakowska 100, 34-120 Andrychów, Małopolskie, Polska
Jaki jest numer telefonu do Poczta Polska?
Można skontaktować się z Poczta Polska pod numerem +48 338 753 275
Jak można dotrzeć do Poczta Polska?
Do Poczta Polska można dotrzeć, korzystając z poniższego linku